Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elköltöznétek ha napi szinten...

Elköltöznétek ha napi szinten ezeket tapasztalnátok és lemondanátok saját ingatlanról?

Figyelt kérdés

-Szomszéd pár állandóan üvölteti a zenét, áthallatszik a dübörgés, este bármikor leejt valamit átcsörömpöl, átkopog szivatásként este 2-kor, hiába szólunk nem figyelnek...sosem volt ilyen hangos szomszédunk

-Szemközti parkban csináltak sport parkot, ahol este is püfölik a boxzsákokat ami kiidegel már, csörömpölik a fém karikákat, ez éjfél után is szokott lenni

-Főúton vagyok, ahol percenként járnak a tűzoltok, rendőrök mert mind közel van, állandóan dudálnak az autósok, motorosok előszeretettel hangosan száguldanak még este is..

-Szeretem ha bukón van az ablakom de ezek miatt néha muszály becsuknom, mert úgy kevésbé hallatszik át de közben meg szeretem ha jön levegő..

-Régi álmom egy saját tulajdonú kertes ház, de ezt is sok év lenne még mire megvenném.

-Fárasztó munkanap után csendesen pihenni szeretnék nem hallgatni a dübörgő zenéket, boxzsákok püfölését, állandó tűzöltő, rendőr hangját.

-Nagyon nem tetszik az albérlet fogalma és a vele járói, de néha úgy érzem más választásom nincs a csend és nyugalom végett.

-Előtte nyilván átnézem a szomszédokat, a környéket, közel van e rendőrség vagy tűzoltóság, van e sport park a közelben de valahogy taszít a gondolat, hogy másnak fizetek lakásért és olyan mintha bármikor átjöhetne hisz az övé végülis. De közben meg én bérelném úgy mégis kicsit az enyém is lenne de kevesebb szabadság van benne, mint nem mindenhol tolerálják az állatot, nem festhetek, szögelhetek engedély nélkül, nem az én bútoraim vannak benne...stb.

-Viszont ez az állapot is csak 1-2 éve van fenn, korábbann nem volt se sport park, se zajos szomszéd így nem gondoltam volna, hogy ennyire utálni fogok itthon lakni a családdal de nekem is kellene már saját tér.

-Ti feladnátok az álmotokat ha ezeket tapasztaljátok napi szinten és emiatt nincs csend és nyugalom?

-Nincs párom vagy társam jelenleg és nem is szeretnék a közeljövőben, mert magányos farkas típus vagyok aki szeret egyedül lenni.



2021. ápr. 11. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkodás nélkül eladnám.
2021. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, most hol élsz? Saját lakásban?


Ha ennyire rossz helyen van, akkor én nem maradnék ott.

2021. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
családdal lakom.
2021. ápr. 11. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Isten őrizz, hogy vidékre költözz! Az ilyenekből lesznek a legrosszabb szomszédok, mert minden apró kis hang zavarja. Minden városi azt hiszi, hogy vidéken csend és nyugalom van, mikor meg vidékre költözik akkor koppan. Itt bizony állatokat tartanak, nem meglepő hajnalban vagy kora reggel a szamár bőgés, tehén múúúzás, kakas kukorékolás, egész éjjel tartó kutya ugatás, 5 percenként a macska bunyó, néhány beszökött fácán. A szagokat még fel sem hoztam... Mivel közel lesznek a földek, így évente tömény trágya szag van, vagy ha a szomszédod tart malacokat, akkor ott nem lesz bukóra nyitott ablak, főleg nyáron. Állandóan hadakozunk mi helyiek a leköltözött pestiekkel, mert egyszerűen nem akarják ezeket elfogadni. Állandóan rendőrt hívnak, magyaráznak, fenyegetőznek. De mikor ők csinálnak bulikát az nem baj, akkor kussoljon be mindenki, nekik lehet hangoskodni.

Ha ennyire nyugalmat és csendet szeretnél, akkor javaslom a tanyát. Én is oda fogok költözni, mert elegem lett a városiakból... Állatokat szeretnék tartani, de kifogok egy idióta pestit, akkor pokollá fogjuk tenni egymás életét, ráadásul sorba jönnek ide, mert olcsók az ingatlanok, telkek.


(jöhetnek a lepontozások,attól ez még így van)

2021. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem is említettem sehol hogy vidékre akarok költözni..

csak innen el egy csendesebb helyre O_O

Maradnék a fővárosban ahol biztos van csendesebb hely mint ahol most lakom.

2021. ápr. 11. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel azt írtad hogy minden vágyad egy kertes ház, de lóvé nincs annyi, akkor mi maradna? 🙂 Csak az agglomeráció (ami szintén elszállt, közel Pesti árak vannak) vagy vidék.
2021. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6.nem is mostanában terveztem ha lakást veszek ezért még a kertes ház budapesten is nem csak álom. nem kell egyből következtetni ;)
2021. ápr. 11. 19:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor sok sikert kívánok hozzá 🙂 csak ne emelkedjenek tovább az ingatlanárak, köztük Pesten se.
2021. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2/A a te teruleted. Az a 2. kerulet kertes hazas resze! Kozel az erdos reszek!


Igy keress ra hazakra!! A budai oldalon ez kozepkategorianak szamit arak szempontjabol!!

2021. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A családodat is zavarja vagy csak téged? Ők is költöznének vagy csak te?

Ha megteheted hogy elköltözz albérletbe akkor szerintem menj. En is laktam olyan helyen ahol eleinte nem zavar semmi, de 1 év múlva valamiért már nem tudtam pihenni munka után a zajoktól, pl a ház előtt álltak meg 10 percenként a buszok, repülők szálltak a ház felett, felső szomszéd folyton ordibált. Másik lakást béreltem, minden nyugodt. Itt is vannak zajok, pl szomszéd füvet nyir naponta, madarak megállás nélkül csipognak, de ezek valamiért nem zavarnak :)

2021. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!