Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Két lakótársamat akik szerződé...

Két lakótársamat akik szerződés nélkül vannak bent már nem látjuk szívesen, de nem hajlandóak elmenni. Milyen eljárások lehetségesek?

Figyelt kérdés
Hosszú lenne belemenni de a lényeg, hogy eléggé hátbaszúrtak minket és nem tartjuk fair-nek, hogy továbbra is velünk lakjanak. Ők azonban nem hajlandóak mivel, ők is fizették a lakást. Mint mondtam ők nincsenek benne a szerződésben, ők hivatalosan nem bérlők. Mit tehetek annak érdekében hogy távozzanak, ha akkor sem hajlandóak, ha visszakapják a pénzüket?

2021. ápr. 20. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy tulajdonos,ezt neki kell rendezni .
2021. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát valószínűleg kínos lesz, ha kiderül, hogy beengedtetek a tulajdonos tudta nélkül +2 embert, de egyedül ő tudja kipaterolni őket
2021. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani egyébként, hogy a tulaj is tudja.
2021. ápr. 20. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. A pénzüket ne adjátok vissza, azt már "lelakták", nem jár nekik.

2. Cseréljétek le a zárat egyszer amikor nincsennek ott.

2021. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a tulaj is tudja ? Akkor mit akarsz kérdezni ?

Az ő háza,az lakik ott aki ő mondja .

2021. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen a tulaj is tudja. Szóval akkor annyi csak a kérdés, hogy mivel ők nincsenek szerződésben kirakhatja őket indok nélkül?
2021. ápr. 21. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
#6: "indok nélkül" nem. De az, hogy érvényes szerződés nélkül laknak ott, elég indok.
2021. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!