Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összetört az előfizetéses...

Összetört az előfizetéses telefonom, de nem érné meg a költséget, hogy elvigyem szervizbe. Egy új telefont szeretnék vásárolni. Lehetséges-e vagy valamilyen szerződésszegést követnék el az új telefon megvásárlásakor?

Figyelt kérdés

Egy hónapja törtem össze a telefonom, megjavítása körülbelül 45-50 ezerbe kerülne, ezért az összegért már egy új, jobb telefont is tudnék vásárolni. Az előfizetésem az utolsó hónapban jár. Mikor kihoztam a szolgáltatótól a telefont, egy csomag keretében kifizettem érte a telefon árát (40000), mert így olcsóbb volt. Szerződést nem tudom, hogy hová kevertem el.

Szóval ha vásárolnék egy új telefont, akkor véleményetek szerint szerződésszegést követnék el vagy nem.



2017. szept. 16. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem bűn összetörni egy telefont. Kérdezz rá a szolgáltatódnál, hogy mi ilyenkor az eljárás.
2017. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi.Veszel új telefont és kész.A telefon nem a tied amíg ki nem fizeted az utolsó részletet,de arra nem kötelezhetnek, hogy azt használd.Ha meg megvetted a telót és nincs havi részlet, akkor mégjobb,mert az a lényeg,hogy a számlát fizesd.
2017. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vennél még vagy 10 telefont és mind össze törnéd , te lennél a legjobb vásárló, még arany gyűrűt is kapnál, oklevéllel együtt.
2017. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!