Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire fura, ha valaki 30,...

Mennyire fura, ha valaki 30, 40 évesen is szobát bérel, albérlet helyett Budapesten?

Figyelt kérdés
Mennyire elterjedt az ilyen? Egy idősebb, egyedülálló ember nehezebben talál magának már kiadó szobát?

2021. jún. 7. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Nekem már az is fura, ha 40 évesen albiban lakik valaki, kiéve, ha a munkája miatt kénytelen.
2021. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura vagy kirívó. Ismerek olyat, aki viszonylag jól keres, de nem akarta eladni a külföldi a lakását se, mert ha hazajár, akkor jól jön, közben most újra gyűjt itt, addig meg szobát bérel. És a szobatársai sem voltak mind egyetemisták. Aztán sok az elvált is 40-50-es is, akinek újra kell kezdeni.
2021. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

1. Az albérlet az az, mikor van főbérlő, és szobát bérelsz csak

2. Lakást bérlek én is amíg meg nem lesz idén a saját ház, mert elváltam, ha ez fura valakinek, legyen fura

2021. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Látom nem mindenkinek megy az olvasásértés. Ennyi idősen lakást bérelni nem furcsa, csak szobát bérelni manapság furcsa.
2021. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
4 látom nem mennek a fogalmak. Az albérlet nem lakásbérlés, az albérlet a szobabérlés, ahol ott lakik a főbérlő is. Az már eléggé kihalt dolog.
2021. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
5. Kötekedni azt tudsz, de hidd el hogy az emberek 95%-a fejében a lakásbérlés = albérlet = tulajdonostól bérlés. De a szoba bérlést is albérletnek hívják a mindennapokban a köznyelvben, amikor a tulajdonostól kivesz több ember 1-1 szobát 1 lakásban és lakótársai egymásnak. Én értem amit mondani akarsz és ha felcsapjuk a szótárat igazad van, de ezt az emberek a hétköznapokban nem így használják, hanem ezek a fogalmak egybe folytak. És ezt te is tudod, csak szándékosan kötözködsz, kukacoskodsz most. Most kb ugyanazon kötözködsz, mintha valaki elírt volna 1 betűt a válaszában és te semmire nem reagálnál, csak arra, hogy elírt egy betűt, de nem a lényegre.
2021. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

6 nem kötekedtem, elmagyaráztam hogy mindenki értse, főleg a kerdező.

A kötekedő épp te vagy, de válaszolgass csak továbbra is :)

2021. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura, inkább nehéz.

20-on éves egyetemisták nem akarnak 30-40 éves emberekkel együtt lakni.

Így biztosan nehezebb szobát találni egyik idősen

2021. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Én középkorú vagyok, egyedül élek egy 3 szobás házban, egy szobát használok, a legkisebbet, szóval nekem elég lenne egy szoba. Ráadásul velem jól járna egy főbérlő, mert már "lehiggadtam", kinőttem az iszunk-hányunk-belefekszünk korból, nincsenek idegesítő szokásaim. Szóval működhetne.
2021. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
4-es vagyok. Hol írtam albérletről?? Olvasd már el a válaszomat. Tényleg a funkcionális analfabéták országa vagyunk.
2021. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!