Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Dohány utca milyen környék...

Dohány utca milyen környék (VII)? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés
Szinte a zsinagóga mellett találtunk lakást, az utca legelején. Egy gyermekünk van. A lakás frissen felújított és árban is megfelel, egyik hálószoba udvarra néz, ráadásul 5 perc sétára lenne a szalontól, ahová szintén tudnék asztalt bérelni és ott dolgozni. Férjem home Office-ban dolgozik, abból a szempontból mindegy.

2021. jún. 28. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Közel vannak a romkocsmak szóval rossz nem lehet
2021. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Jo kornyek, csak hangos (nekem).

Azt kene megkerdezni, hogy van-e airbnb-s lakas a hazban. Ha van, akkor felejtos, mert mindegy, hogy mellettetek van-e a lakas, vagy kettovel felettetek, katasztrofa lesz a heti tobbszori buli.

2021. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Belváros szíve. A zsinagógát éjjel-nappal rendőrök őrzik. Biztonságos környék. A zsinagóga a turisták egyik legkedveltebb céppontja. A Dohány utcán nagy az autós átmenő forgalom. Forgalmas. Sok a szórakozóhely. Nagy a tömeg. Deák tér 5 perc séta. Elsőrangú a tömegközlekedés. Gond a parkolás. Aki szereti a belvárost, annak kitünő.
2021. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsúfolt és hangos, viszont mindenhez közel van, a tömegközlekedés kiváló.
2021. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ott van egy 24 órás kocsma, Rock cella vagy mi.

Állandóan dajdak nvan, persze nem biztos, hogy a ti lakásotok is ott van.

Csak gondoltam szólok.

Amúgy jó környék szerintem.

2021. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé belváros, nem költöznék oda, én az akácfa utcába laktam 1 évet. Ha szerencsénk volt csak pisiltek az ajtóba, ha nem akkor lefosták.
2021. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

2: Már megtiltotta az airbnb a bulit a lakásokban. Pár hónappal a határzár előtt már.

Attól még előfordulhat, de pár órán belül kidobják őket.

2021. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es, iden marciusig olyan tarsashazban laktam fel evet, amiben tobb airbnb-s lakas volt (akacfa utca). Nem tudtam az elejen, hogy ennyire rossz lesz, tulaj is azt mondta, hogy mar nincs buli. Na meg a nagy francokat.

Nem tudom, hogy mit tiltottak meg es mit nem, de heti 3-4x tobb lakasban is buli volt, a rendorok allando vendegek voltak, valaki kihivta oket mindig, de soha nem tortent semmi.

2021. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

8: Ez akkor illegálisan van kiadva! És nem is az Airbnb-n keresztül, hanem valami más cég.

Nektek kéne fellépni ellene.

Amint a rendőrség megjelenik a színen, Airbnb kidobja a vendéget.

2021. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

8: Különben határzár volt, hogy a fenébe üzemelt ez?...

Nekünk egy fia vendég nem volt tavaly márc. 11-től, meg is szüntettük ezt a dolgot.

És amennyire tudom, minden kollegám ugyanezt tette (átmentek hosszútávba).

2021. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!