Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » V. kerületben a Veres Pálné...

V. kerületben a Veres Pálné utca milyen környék élhetőség (bevásárlás, zaj, emberek) szempontjából?

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elit környék, de mivel erősen központ, zsúfolt, nem nyugodt hely, nagy a népsűrűség. A belvárosban kb. 12-15 nm-en lakik egy ember, tehát az életzajok azok hallatszanak mind a házakban, mind az utcákról.
2021. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bevásárlásra meg nem tudom, mit mondjak... Vagy nem néztél rá soha életedben egy Budapest térképre, vagy nem jártál soha városban.

Egy világváros közepén társasházanként akár 10-20 bolt is van, utcánként több fitness, fodrász, asztalos, stb...

2021. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Két évig laktam ott,a gimnáziummal szemben.Életem egyik legszebb időszaka volt,és a legnyugisabb is.

Minden közel,közlekedés, csarnok,boltok.

Károlyi kertbe jártam olvasgatni,sétálni. Maga az utca pedig csendes,pedig párhuzamos vele a Váci utca,de a járókelők lármája már nem jött át. És az egyetemi templom harangja az nem egy zajforrás, más nem nagyon hallatszott semmi :)

Ha beszélgettek az utcán és az ablak nyitva volt,azt lehetett hallani,de keskeny utca, ez velejár.


De ha meg tudod fizetni,akkor jól érzed majd magad.

2021. jún. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!