Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Romaknak kiadnak alberletet...

Kings56 kérdése:

Romaknak kiadnak alberletet budapesten?

Figyelt kérdés

Tehat mielott bovebben kifejtenek minden annyit el szeretnek mondani ,hogy szamomra ez egy igen kenyes tema mivel en is az vagyok es szeretnek mindenkit megkerni aki ezt olvassa ,hogy legyetek kedvesek es ne eloiteleteskedjetek!!

Szoval most fejeztem be a tanulmanyaimat es egy igen jovedelmezo munkat kaptam.Egy videki varosban lakom ahol eleg sok az a tipikus alpari cigany.(mesz az utcan rajuk se nezel es beled kotnek)Ezert szeretnek elkoltozni innen.6 tagu a csaladom es ha szukseges a kaukcio mellet meg 1 evi alberlet arat is elore fizetek .Ilyen feltetelek mellet tudnek-e talalni alberletet?



2021. júl. 3. 02:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%

Ha jol jovedelmezo munkat kaptal akkor miert nem veszel inkabb hazat?

Magyarorszagon szemetek a foberlok. Nem adjak ki a hazat ha meleg vagy, ha cigany vagy, ha kis gyerekeid vannak, haziallataid vannak, stb

2021. júl. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Neztem hasonlo kerdeseket es rendesen elment az eletkedvem!!Legyetek szivesek kedves valaszolok ,hogy ne irjatok olyanokat ami eletkedvem!!Koszonom
2021. júl. 3. 02:17
 3/17 A kérdező kommentje:

1.valaszolo

Ha hazat szeretnek venni varnom kellene minimum 2-3 evat mire osszegyujto a haz arat es en mar nem akarok itt maradni meg 2-3 evet!!

2021. júl. 3. 02:37
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Hivj fel tobb lakast. Legyen fenymasolatotd a munkaszerzodesedrol,legyen bankszamlakivonatod. Ezekkeltudod bizonyitani a fizetokepesseged.


A leiras alapjan a pairokkal egyutt biztos akad berbeado,akk kiadja neked a lakast. De kozold a 6 fot is.


A legtobb garzonba 1 vagy max 2 berlot engednek. Ha meg nagyobb lakast nezel,az meg elviszi a fizetesed.

2021. júl. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy ne írjunk olyat, ami elveszi az életkedved? Most érdekel az igazság vagy nem?
2021. júl. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, kár lenne hazudni, magadnak is, nyilván hátrányból indulsz, de nem lehetetlen. Szerintem ha kulturáltan öltözöl fel, udvariasan beszélsz, viszel egy munkaszerződést vagy jövedelem igazolást, és igényelsz mondjuk egy friss erkölcsit (ingyenes már), akkor azzal valaki ki fogja adni a lakást. Utána figyelj rá, és ha látják, hogy normális vagy és lehet benned bízni, később adhat referenciát is, ha szeretnél továbbállni.
2021. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem itt a 6 ember jelent majd gondot. Nagyon kevés hely van amit kiadnak ennyi embernek azok meg nagyon drágák
2021. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6 fő a necces, te is leírod milyen cigányok miatt akarsz költözni. Mégha csak ketten lennétek. De bejelented, hogy 6 cigány, görcsbe szorul mindenki gyomra, még odamenni se mer.
2021. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Amíg „kaukcio”-nak írod, addig teljesen felesleges szépítened magad. Írj helyesen!!
2021. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fogsz NAGYON NEHEZEN(!) találni, de - életkedv ide vagy oda - az sajnos nem én leszek.

Hiába vagy te esetleg kifogástalan, viszel magaddal másik 5-öt, + jönnek a rokonaid "látogatóba" (2 hétre-fél évre, vagy több) akik már nem biztos, hogy ilyenek.

Tudod, az a helyzet, hogyha csak kettő közül is lehet választani és a másik nem cigány, akkor nem te leszel a befutó a népes pereputtyal.

(És ezt sajnos a többi cigánynak kell megköszönnöd.)

Lehet, hogy te/ti nem vagytok bűnözők, de hogy antiszociálisak és elviselhetetlenül hangosak vagytok, az tény.

Én is azt mondom, hogy a "kaukciódhoz" és az 1 éves bérleti díjadhoz (ami alaphangon 2-2,5 millió 6 személynek alkalmas ingatlan esetén) még gyűjtögess ugyanennyit és önrész + hitellel vegyetek valahol egy 20 milliós házat.

Addig meg sajnos ki kell bírni a cigányok között, nincs mese!

2021. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!