Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ingatlanjaitokat kiadók. Ti...

Ingatlanjaitokat kiadók. Ti azért adjátok ki a lakásotokat, házaitokat, mert szükségetek van plusz anyagi bevételre?

Figyelt kérdés

Vagyis a bérlő pénzére van szükségetek ahoz, hogy kicsivel jobban éljetek, esetleg tudjatok spórolni?

Hiszen köztudott, hogy nem olcsók az albérletek és bizony havonta a fizetésetek mellé kaptok még kb 130-180.000 forintot.

Ez azért nem rossz fizetéskiegészítési lehetőség, főleg ha feketén adjátok ki a lakást.

Bár ha adóztok is belőle azt is a bérlőn hajtjátok be, mert a bérlő az akinek kifogyhatatlan a pénztárcája a tiétekkel szemben.

Sajnos több tulajt hallok nyafogni az anyagiak miatt, mint bérlőt.

Pedig a bérlők azok, akik a kevés fizetésük ellenére ki tudják gazdálkodni a drága, albérletet, és nekik senki nem ad a kezükbe a fizetés mellé közel 200.000 forintot havonta számla nélkül.

Szóval, drága lakásotokat kiadók,ti vagytok rászorulva a bérlők pénzére.



#Bérlő pénzére van szükség.
2021. júl. 19. 05:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelmű nem? Nagyon sok tulaj nen dolgozok, mert megvan a havi pénze.


Aki meg igen az egyszerűen nem tud spórolni.


De ha nem akarsz albit fizetni akkor vegyél sajátot az a legegyszerűbb

2021. júl. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyunk rászorulva, anélkül is vígan megvagyunk, nem véletlen tudtunk lakást venni. Ez a sértődött kisgyerek hiszti nagyon ciki ám. Vegyél szépen te is egy lakást és jótékonykodj másokkal, add ki úgy, hogy veszteséges legyen az egész. Sok sikert :)
2021. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Mire is a kérdés?


Te neked úgymond egy szolgáltatás kell, amiért fizetsz ő szolgáltatást ad. Mi volt ingyen?


Én is laktam( meg szerintem rohadt sok mindenki) albiban most sajátot fizetek, volt persze amit sokkaltam. De könyörgöm egy lakásról/ szobáról van szó. Nem lehetsz ott ingyen a két szép szemedért

2021. júl. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem "kenyérre kell" a bérlő pénze, hiszen dolgozok mellette. 2 lakást is adunk ki, nekünk ez befektetés, vagyongyarapítás. A bérlőimmel jo a viszonyom, igaz, igyekszek kerülni az ilyen rosszindulatú hozzáállású bérlőket, mint te. Vallom, hogy a kiadott lakás az én tulajdonom, de a bérlő otthona. Ennek jegyében nem zaklatom, a problémákat igyekszem vele együttműködve megoldani.
2021. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem kérdés hanem egy dedós szintű nyafogás.
2021. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Van, aki a megtakarítását nem okostelefonra, szerencsejátékra, alkoholra stb. költi, hanem befekteti egy lakásba, amit aztán fenn is kell tartani valamiből. Ismerős 3 gyerekes anya azért adja ki, hogy fel tudja nevelni a kamaszkorú gyerekeit, mert gyerektartást nem kap.
2021. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%

Mi is két lakást adunk ki, az egyiket kaptam és évekig laktam benne a másikat már a férjemmel vettük befektetési célból. Nincs rá szükségünk, amit ebből keresünk azt teljesen félrerakjuk és befektetjük másba.


Nem egészen értem a felháborodást, ingyen szeretnél valahol lakni?

A mi bérlőink teljesen normálisak, nem érzik úgy, hogy ők tesznek szívességet azzal, hogy lakják a lakást és mi se érezzük úgy, hogy szívességet tennénk nekik. Egy szolgáltatást nyújtunk, amit ők igénybe vesznek.

Mi mindenkivel jó viszonyt ápolunk, soha nem volt még felháborodás vagy vita semmin, de nyilván kell kölcsönösen némi korrektség.

2021. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Igen, lehet, hogy a te beteg elméd szerint ez bűn, de én igen, azért, mert kell a pénz a kiadásaimra.


Mellesleg nem kötelező lakást vagy szobát bérelni, lehet menni a híd alá is!

komolyan, én szégyelljem magamat, mert másnak lakást biztosítok? Vagy írassam a nevére, ingyen?

2021. júl. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen azért adom ki, hogy bevételem származzon belőle. Úgy hívják: befektetés.

Vegyél te is ingatlant, add ki és máris lesz pluszbevételed.

2021. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Még ha nem lennék rászorulva, akkor sem adnám ki ingyen/olcsóbban. Így is a szomszéd lakás tulajtól megkaptam, hogy adjam ki drágábban, mert így ő nem tudja kiadni 150-ért, mert én 120-ért adom ki.

Ami így jön bevétel, azt félre teszem, de hidd el nem olyan jó dolog kiadni se a saját ingatlanodat, rengeteg a probléma mind a lakással, mind a bérlőkkel. Legutóbb sikerült a mosdót letörniük a helyéről, csere + szakember és ugrott egy havi bérleti díj.

2021. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!