Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten a Garay utca (7....

Budapesten a Garay utca (7. kerület) rossz környék?

Figyelt kérdés
Most mennénk egyetemre, és ott találtunk egy jó kiadó lakást, viszont eléggé rosszakat hallottam a környékről és itt gyakorin is rosszakat írtak róla, bár a válaszok 2016-osok voltak. Azóta változott a környék vagy még mindig nem érdemes ide költözni?

2021. júl. 24. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sok a c kategóriás, ha erre gondolsz.
2021. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

ugyanúgy emberek laknak, mint máshol. A volt "csikágóról" kérdezel.

A gyakorin mindenfélét írnak, úgy mint én. Aki imád gyűlölködni, az csak a rosszat látja. A városi életnek is van egy bája, ezt kell átérezni,és a többi? Nem kell foglalkozni vele.

2021. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz meghalni, de rengeteg hajléktalan, lecsúszott és kétes alakot fogsz látni.


Nem az a környék ahol kényelmesen sétálgatsz sötétdés után.


Nem lesz ritka látvány a haljéktalanok ürüléke a járdán. Elmékszem pont párnapja láttam egy óriási emberi ürüléket az utcán az egyik ház tövében és persze rettenetes illata volt.


Meg a keleti miatt viszonylag nagy a nyüzsgés, de ha igényled akkor pozitívum a 4es metró, keleti és rengeteg szörnyű gyors étterem.


Ezek alapján te döntsd el, hogy te szeretnél-e ott lakni.

2021. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Túl lehet èlni, èn èvekig laktam ott egyetemistakènt. 2 autófeltörèst, 1 kèselèst láttam, egyszer pedig nekemjött 3 rèszeg c, de nem lett belőle semmi, teljesen nullán voltak már.

Meg persze ahogy mondták csövesek, drogosok.

De Bp más olcsó környèke sem jobb, sőt egyik nagy csomópont sem. Èn zugló zöldebb rèszeit szerettem, ott nem volt ilyen gond, ès mèg megfizethető. De a belváros is megszokható, csak figyelni kell.

2021. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!