Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Főbérlő vagyok, budapesti...

Főbérlő vagyok, budapesti panel lakásomat 4 főiskolásnak adtam ki fix áron, amely tartalmazza a rezsit is. Úgy gondolom, havi 3 köbméter hideg és 3 köbméter meleg víz a reális fogyasztás négyüknek. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 17:10
1 2 3
 1/21 Zslt válasza:
Ebben az albérletben mi hárman lakunk, mi is ennyit szoktunk fogyasztani.
2013. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem mosnak és spórolnak talán elég. De ha négy lány, állandóan hajat most, takarít, tusol naponta kétszer, szerintem akkor kevés.
2013. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
mi a férjemmel ketten lakunk, 1-1 köbméter szokott fogyni havonta. Esetedben én is 3-mal számolnék, inkáb több, mint nekem kelljen ráfizetni
2013. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10 köbmétert számolnék, de majd kiderül közben, ja, nem írtad, hogy hétvégén hazamennek-e?
2013. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja: fiúkról van szó, és havonta 1-szer, max. 2-szer mennek haza.
2013. ápr. 12. 17:52
 6/21 anonim ***** válasza:
az a jobbik eset, a fiúk kevesebb vizet használnak :) akkor lehet, kijönnek a 3-3 köbméterből.
2013. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"mi a férjemmel ketten lakunk, 1-1 köbméter szokott fogyni havonta."


Ezt hogyan csináljátok, sose vagytok otthon? Mi öten vagyunk, és havi 25 m3 víz fogy el...

:(

2013. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
mindig itthon vagyunk :) mondjuk nincs fürdőkádunk, így csak zuhanyozni tudunk, az sokat számít. Meg mivel csak ketten vagyunk, a mosogatás is 5 perc szokott lenni.
2013. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Fix rezsivel kiadni, az nagy hiba. Törvényszerű, hogy pocsékolni fognak, mert nincs ami visszatartsa őket a pocsékolástól.


a wc-t pedáns ember mindig lehúzza...napjában többször is, szor négy...

a konyhai csapot nem zárják el, mert mosogatnak, nem számít...

a zuhany alatt állni jó melegvízben, az maga a csoda...


szóval: egy fő egy nap cirka 100 liter...szorozva 30 nappal..az 3 köbméter(hideg-meleg)ez négyszeri wc, bő fürdés-mosakodás, kismosás, mosogatás.

namost ezt négyen követik el, tehát 4X3=12m3 a havi fogyasztás alsóhangon...


ilyen hibát még nem hallottam elkövetni.a diákoknak jó buli.alapvető közgazdasági érdektelenségbe küldted őket.

2013. ápr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Ha szerződtél, akkor nehéz lesz módosítani, ha nem, csak feketén, akkor viszont írni kell a mérőállást legalább havonta..

Bulizni is fognak, az is viszi a vizet...

Pár hónapja költöztek el az albérlők, azóta harmadára csökkent a vízfogyasztás...a villanyt sosem kapcsolták le, a tv-t bekapcsolva hagyták, pedig dolgozni mentek..

2013. ápr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!