Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült Budapesten egyedülálló dolgozónak 50ezeárt albérletet találnia mostanában? és egyedül élsz benne?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Egy-ket csoves lakokocsit kulkeruletben szoktak igy hirdetni alberletkent, vegulis ha nem fontos a kenyelem...:D


Egyebkent eselytelen, szobat se kapsz szinte ennyiert.

2021. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem!
2021. szept. 22. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten elsz alberletben x eve? Mert en 5 eve igen, elegge benne vagyok a temaban sajnos.

De hajra, drukkolok, almodozni szabad.

2021. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Húgom szerencsés ebben is. Albérletben élt, és nagyon jóba lett a szomszédjával. Pár hónapja a szomszédja közölte, hogy külföldre költözik, de nem akar vesszódni az albérleti dolgokkal. De üresen sem akarja a lakását itt hagyni. Így feljaánlotta a húgomnak, hogy havi 50 ezer + a rezsi amit használ, lakja a lakását, vigyázzon rá. 4 hónapja él a húgom abban a lakásban ami másfél szobás, erkélyes lakás. Nagyon szép- A tulaj azóta sem jött haza, de mindig beszélgetnek egymással. Szóval ritkán de van aki szerencsés. Amúgy a lakás is jó helyen van 16 kerben. Húgom is csak jövő nyárig marad, mert akkor diplomázik le, tovább megy ő is.
2021. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

4-es, ez sajnos nagyon kiveteles eset, 100-bol egy.

Kapcsolatok nelkul ennyiert nem lehet lakast berelni.

2021. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
5: 10 perc alatt találtam hirdetésben ugyanott. [link]
2021. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

[link]

[link]

[link]

[link]


Érdekelne, hogy akik rávágták, hogy tuti nincs, mennyi időt töltöttek a kereséssel.

Én csak egy portálon néztem meg, és rögtön lett.

2021. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok, 6-7es, hogy találtál. Bár az első link az szoba, nem lakás. A másik linkben szereplő "álbérlés" nem tudom, mit jelent, de az valóban 50.000 ft. A harmadik link szerint 50ezer+házkörüli munkápatokért cserébe szuterén férfiaknak. Tényleg kihagyhatatlan ajánlat....
2021. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

8: Az állításod cáfolásra került, hiába tereled a szót.


(3 linket tudtál elolvasni az 5-ből, amit 10 perc alatt lehetett találni, gratulálok. )

2021. szept. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

En irtam az 5-os valaszt, a 8-as nem en vagyok. Teged amugy valaki bantott 9-es, vagy mi bajod van? :)


Tenyleg lehet talalni ennyiert lakast, tehat nyugi, igazad van.

En csak magambol indulok ki, ami hiba volt, hiszen masok vagyunk, de az biztos, hogy putriba nem mennek semmi penzert lakni, csak azert, hogy egyedul lehessek. Akkor mar inkabb egy szobat berelnek, olyan lakasban, ahol legalabb normalis meretu konyha is van, hogy tudjak fozni, hiszen sporolni a legtobbet igy lehet szerintem.

2021. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!