Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nyolcvanezer forintból mennyir...

Nyolcvanezer forintból mennyire lehet megélni Budapesten egyedülállóként? (ebben nincs benne a lakhatás)

Figyelt kérdés

Kaptam egy álláslehetőséget és próbálok kalkulálni. Jelenleg vidéken élek.


Havonta ennyi pénzem maradna a lakhatás kifizetése után minden másra, mint pl kaja, szabadidő, stb.


2017. jan. 22. 15:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És mielőtt bárki belekötne: lehet hogy a válasz sokaknak egyértelmű, nekem nem az, eddig mindig itthon éltem, nem úgy kellett osztanom a pénzt, mint a jövőben kell majd.
2017. jan. 22. 15:46
 2/24 KoviTibi27 válasza:
40%

Úri módon! :)

Anyámnak 10.000 marad meg a nyugdíjából a lakással kapcsolatos kifizetések után, és úri módon megél...

(Na jó, azért támogatjuk a tesóimmal anyagilag rendesen... :D)

2017. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Szűkösen meg lehet

rezsi kb 30-40 ezer mindennel

étel:30.000

gyógyszerek

tisztító és tisztálkodószerek

bérlet


de arra készülj fel hogy szórakozásra nem nagyon fog maradni

2017. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Vegetálni lehet belőle. Előre lépni, szórakozni sajnos nem nagyon.
2017. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

Nincs lakása BP-na kérdezőnek és még albérlete sincs.

Nem tudjuk, melyik kerületben akar dolgozni és melyikben akar élni.

Nem tudjuk, hogy elég lenne-e egy szoba, vagy teljes lakást akar-e bérleni (bár az utóbbi ebből a pénzből felejtős).

2017. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Lakhatás nincs benne - bocsi félre olvastam :) ideje kikapcsolni az internetet.
2017. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A legtöbben félreértettétek a kérdést. A 80k az ami a lakbér rezsi kifizetés után marad minden másra a létszükségi dolgoktól (mint a kaja) a szórakozásik (mint pl mozi, edzőterem) :)
2017. jan. 22. 17:24
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha lakbér + rezsi után ennyi tisztán megmarad, akkor simán. Kaja olyan 30 ezer, marad 50 rugó. Ebből elvagy, ha csak nem 20 ezres parfümöt használsz és a drága szalonokból akarsz öltözködni. Nem fogsz belefulladni a pénzebe, de belefér 1-2 sörözés, mozi, színház, vagy ami érdekel. Luxus életed nyilván nem lesz, de ha okos ügyes vagy akkor nem lesz gond.

FÉlretenni sem fogsz, de biztos lesz majd jobb is. Nyugodtan belevághatsz.

2017. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kaja olcsóbb a a Tescoban, Auchanban, Intersparban, Pennyben mint a vidéki sarki közértben.
2017. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én nem értettem félre a kérdést. A sok Pista-teszt negatívos sajnos meg igen és rosszul válaszoltak :)))


Attól függ mik az igényeid és mennyit eszel, de ebből lazán, és bőőőőven meg lehet élni, valamennyi szórakozással. Kb. 20-30 ezer havonta szórakozásra.

2017. jan. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!