Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire helyénvaló, hogy a...

Mennyire helyénvaló, hogy a tulajdonos állapotellenőrzés címén kinyittatja a szekrényeket, amik a szobában vannak?

Figyelt kérdés
Tehát pl. a gardrób ajtaját ki kell nyitni, hogy lássa ránézésre, hogy mi van a szekrényben.
2021. szept. 24. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről nem látszik hogy nem hasogattad fel tüzelőnek? Amúgy nekem erősen túlkapás gyanús, végül is a bugyijaim között ne turkáljon már senki, de jogilag fogalmam sincs.
2021. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Be is baszna...

Ha nagyon muszáj lennék ottmaradni, akkor megkérném kedvesen, hogy vigye a francba a szekrényeit, mert sajátot hozok helyette. Abba meg már nem nézhet bele.

De inkább menekülnék egy ilyen albérletből.

2021. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
elküldeném a fenébe, a tulajdonon valami tévhitben él.
2021. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Bérbeadóként felhúztam most csodálkozva a szemöldököm. Nekem még eszembe nem jutott a szekrény tartalmát vizslatni a bérlőimnél. Hihetetlen, mik vannak...
2021. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit válaszolt arra a kérdésedre, hogy minek?

Van azzal a pasival más baj is. Hagyd ott.

2021. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5: ellenőrzés címszóval, hogy rendeltetésszerűen használom-e a dolgokat.
2021. szept. 24. 22:42
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondol: vadkendert termesztesz a szekrényben? Vagy szexorgiákat tartasz? Ennyire nem kéne hagynod magad megalázni. Mondjon fel, ha nem tetszik neki, hogy nem avatod be a magánszférádba. Nem fog, mert örül, hogy valaki ott lakik.
2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Pl. nem tetszett neki az, hogy szárazárut (konzerv pl) nem a konyhában tároltam.

Ennek meg volt az oka, de nem akarom itt leírni, mert még felismerhető lesz az egész helyzet.

2021. szept. 24. 22:52
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon gyerekfejű voltam az első albérletemnél, de ott csinálta ezt a főbérlő. Méghozzá úgy, hogy otthon sem voltam, feljött a lakásba és átkutatta a szekrényeket és leb.szott, hogy tarthatnék rendet.

Mai fejjel olyan ékszerlopási gyanúsítás bosszúval hálálnám ezt meg, hogy leshetne az a féreg.

2021. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, persze nem tudom, milyen szerződést kötöttetek és milyen a lakás, de lesz ezzel még más konfliktus is. Amúgy mért baj, ha felismerhető?
2021. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!