Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tippek költözéshez?

Tippek költözéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első albérletembe megyek hamarosan, eddig a szüleimmel éltem. Lehete csak én parázok rá túlzottan erre a költözés témára, de eléggé izgulok. Van esetleg valami tippetek, jó tanácsotok a költözéshez/önálló élethez? Bútorokat nem viszek, és városon belül maradok, szerencsére.

Minden választ előre is köszönök!



2021. nov. 27. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én így csináltam, nekem bevált, lehet, hogy másnak jobb szisztémája van:

Gondold végig az első napodat!

Reggel felkelek:

- fogat mosok (pohár, fogkefe, fogkrém)

- megmosakszom (szappan, tusfürdő, törölköző,....és amit még használsz)

- vécézés (vécépapír, nedves törlőkendő)

- kávézom (kávéfőző, pohár, kávé, kiskanál, tej, cukor)

És így tovább az egész napot a lefekvésig(ágynemű, olvasólámpa, stb)

Dobozonként témák szerint és így a használatkor minden a helyére is kerül.

Nem kell mindent azonnal odacipelned, szerencsére a szüleid otthona közel van. Ami menet közben felmerül, azért hazamész, vagy megveszed, pl. sebtapasz, palacsintasütő és hasonlók.

2021. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi vittünk magunkkal az ágyat meg 1-2 kisebb bútort ami volt, vettünk evőeszközöket, fürdőbe pár dolgot.

Aztán később mindig vettünk ami kellett.

Mi egy nap alatt pakoltuk be a nagyobb dolgokat, másnap meg a kisebbeket, apróságokat.

Nem kell túl izgulni.

Legutóbb ugy költöztünk hogy bedobozoltunk mindent. A dobozokat odavittuk autoval meg az ágyunkat és ott is aludtunk. Másnap reggel kibéreltem egy teherautót es abba bepakoltuk a nagyobb dolgokat meg a többi apróságot a kocsiba amit egy kanyarral nem tudtunk elvinni. Volt segítség is pakolaszni.

De nekunk voltak butoraink, asztal, székek, stb

2021. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Milyen tippet lehetne erre írni? Nincs egy nagy "élet röviden" könyv, egyszerűen elkezded és idővel kialakul mit hogy kell csinálni.
2021. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!