Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözéshez hol tudnék kérni...

Költözéshez hol tudnék kérni tiszta, erős, nem túl kicsi kartondobozokat?

Figyelt kérdés
Miskolc, Kazincbarcika környékén. Tudom, hogy lehet vásárolni az IKEA-ban, Praktikerben, Möbelix-ben, de ha nem muszáj, nem szeretnék pénzt kiadni értük, darabja 499-999 Ft között mozog mindenhol.
2020. márc. 10. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Trafik (Nemzeti Dohánybolt).


A cigarettakartonok dobozait erre teremtette az Úr. A trafikosok csak kidobálják. Meg kell kérdezni h miko van szállítás, meg h ne dobják ki a dobozokat.

2020. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én elektronikai üzletekben jártam szerencsével (jó erősek) de szerintem a multik raktáraiban is kapsz, ha szimpatikus vagy.
2020. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a nagyobb közérteket, sok árut kapnak dobozban, elkérheted. Sokszor ki is rakják, mindig elfogy.

Budapesten van olyan költöztető, aki ad dobozt kaucióért, próbálj utánajárni, van-e nálatok ilyen.

2020. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Spar üzletekből kunyeráltam, még gyűjtötték is nekem, rendesek voltak. Legjobb a banános doboz, vagy patikákból a Tena pelenkák dobozai.
2020. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat, ötleteket. Gyógyszertárból sikerült végül szuper dobozokat kapni :)
2020. márc. 11. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!