Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Átmenetileg albérletet keresek...

Átmenetileg albérletet keresek. 8-10 hónapra kötelezném el magam. A legtöbb hirdetésben kötelező 12 hónap bérlési időszak áll. Ha már úgyis 3-4 hónapja nem kel el az albérlet, akkor miért nem mennek bele a 10 hónapba?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan szerződést kell írni, ahol én voltam ott is megkötöttük az 1 éves szerződést, felmondható volt, de előtte 30 nappal jelezni kellett, meg érdeklődést mutatni, h keresel magad helyet mást.
2021. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Olyanba azért ne menjél, ami 3-4 hónap alatt nem kellett senkinek, mert azzal gondok vannak, vagy túlárazott! Albérlet 1 hét alatt, de van hogy 1 nap alatt elkel.
2021. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soknál nincs éves szerződés, 2 lakást adok ki, mindig felmondható bármikor mindkét fél részéről, de 30 nappal előtte kell jelezni.
2021. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
2: Most az utóbbi fél évben a Corvin sétányon jellemzően 4-5 hónap alatt jönnek meg a bérlők, mert nem akarnak a tulajok engedni az árból, és így kisebb a kereslet. Nincs ezzel semmi baj, mindenki annyit vár, amennyit akar.
2021. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

#4

Na és ez mennyiben más mint amit írtam?

Én azt írtam túlárazott, te azt, hogy nem akarnak engedni az árból.

De gondolom a pirosat bőszen nyomkodtad nálam.

Egy nem is rossz tanácsot adtam a Kérdezőnek, de láthatóan még ezen is lehet vitatkozni arra hajlamosoknak.

Bánom is én, várjatok 4 hónapokat bérlőre, vagy vegyetek ki drágán a Corvin sétányon, én a sajátomban lakom a Belvárosban!

(2-es voltam)

2021. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: Senkinek nem nyomtam pirosat, ellentétben veled. Úgy gondoltam, beszélgetünk, azért jövünk ide, nem kell hallgatni, ha tudunk valami ide vonatkozó dolgot, hanem elmeséljük mások tájékoztatására. Beszélgetünk egy témáról, ez a normális emberi működés.


Aki ezt veszekedésnek hiszi, és csak annak engedélyezi a megszólalást, aki az övével ellentétes dolgot akar mondani, az ő saját lelki problémája, nem egészséges reakció.


"Na és ez mennyiben más mint amit írtam?"

Semmiben.



Hozzátettem a saját tud-somat, úggy gondolom, beszélget

2021. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* Na, jól összekeveredtek a sorok.:)
2021. dec. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyire jellemző az, hogy kiköltözés után ki kell festeni a lakást? Még nem laktam albérletben, így minden jó tanácsot szívesen fogadok. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. dec. 17. 15:59
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
8: Nem jellemző.:)
2021. dec. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!