Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest melyik része a...

Budapest melyik része a legjobb ár-érték arányú lakhatás szempontjából ?

Figyelt kérdés

Budapest melyik része leginkább élhető ( nem annyira zajos, büdös, mocskos), viszonylag jól frekventált és elérhető áron vannak albérletek ?

Tehát az arany középút, a legjobb ár/értek arány érdekelne.


2022. jan. 30. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
16 kerület nekem bejött :)
2022. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Az egyedi, hogy mi a jól frekventált, kérdés, hova kell eljutnod naponta.
2022. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ merre dolgozol, mit dolgozol. Tekintve hogy Budapest általánosságban nem "büdös, mocskos" a zaj meg utcáról utcára változik, még ugyanannak a háznak sem mindegy, melyik felén van a lakás.


Most hiába írom, hogy nekem a 11. kerület jött be, azzal előrébb nem vagy.

2022. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A II. és XI.kerületben éltem eddig mindkettőt imádtam ( illetve utóbbit még mindig mivel itt lakom 16 éve :D ).

Szóval ezt a kettőt ajánlom és ha nem autózol a közlekedés is kiváló pl.: én kb 10 - 15 perc alatt ott vagyok bármilyen központi helyen M4 rövid vonal, de mondjuk a Keleti így pár perc, 17-es villamossal Móricz -MOM - Mammut, 47-es villamossal Astoria /Kálvin - Deák pikk-pakk, 1-es villamossal Kelenföldi pu illetve pesti oldalra megy át és ugye millió megállót érint. A környezet zöld szép, jó persze nem a Móricz, de az egyik legnagyobb fővárosi kerület szóval rengeteg lehetőség van mindenre sport, szórakozás:mozi, színház, Bikás park, Allee - Etele Pláza stb.

Én imádom.

2022. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

"büdös, zajos, mocskos"? Na te tuti nem a fővárosban éltél eddig, bezzeg ha mi kezdünk el vidékezni falkában jöttök, hogy na a budapesti lenéz mindenkit.

A kedvencem, hogy " annyiból amennyiből te 65nm - en élsz én itt 2 házat veszek sosem élnék ott" ja csak az én lakásom 60 milliót ér minden közel van boltok, orvosok, gyógyszertár, kórházak, plázák, könyvtárak, sok munkalehetőség és az ablakomon ha kinézek egy gyönyörű parkot látok, de te ne is élj itt, aki max a Híradóban látta eddig Bp egy kerületét az is a 8. a rendőrségi rovatban.

Borsod pl mennyivel jobb, mint ez a züllött főváros pfuuuj nem is értem, hogy tudok itt élni.

2022. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

5# nem ez a két opció létezik csak vidéken és pesten.

Én éltem BP-n, én nem szerettem, mert tényleg bármerre mentem mindenhol csak a mocsok és hajléktalanokkal sikerült össze futnom a fogarasi tescótól a normafa tetejéig kb. (hogy értsd a távlatokat) Vannak üde fénypontjai BP-nek, de ott is ha nyitott szemmel jár az ember, akkor észre veszi a rosszat.

Jelenleg, ahol lakom itt is közel van minden, orvos/gyógyszertár/bolt/dohánybolt/kocsma/posta és az egyedüli probléma, hogy nem éjjel nappali, mert 18-20 óra körül bezár a kocsmán kívül minden. Biciklivel egyik se több 10 percnél.

Ha én kinézek az ablakomból, ugyan úgy egy teret látok, csak hajléktalanok nélkül. Nem egy város liget méretűt, de tér. Háttérben meg a Mátra körvonalai!

Igen, kevés a munka lehetőség itt Heves megyében. Kb a Bosh felszippant mindenkit, mert ő fizet a legtöbbet.

Illetve itt van nekünk a Kékes is.

Igaz nem Borsod megye, de a szomszéd megye, de te se éltél vidéken a Pesti proli fajtád azt se tudja, h mi a jó. :) Érjen a lakásod 60 milliót, míg az én 100 nm-es házam 30-at, ami már többet is ér... Legalábbis számomra, de hálát adok az istennek, h a falunkban nincsenek hajléktalanok, a romákkal kevés probléma van és van munkánk.

2022. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6


Mondanám sikerült értelmezned mit írtam és mire reagálva, de hazudnék.

Értő olvasás! ;)

Relax.

2022. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hármas + négyeshez csatlakozom ha megfizethetőnek gondolod, akkor Újbuda! Függ persze attól is hol dolgoznál, mert bár tényleg jó a közlekedése ha a 15.,16.,17., kerületbe vagy például Újpesten, akkor azért nem biztos a legjobb választás,de alapjaiban nagyon élhető.
2022. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon sok tényezős a kérdéskör, erre nincs egyszerű válasz.
2022. márc. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!