Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 10 emeletes panel földszintjén...

10 emeletes panel földszintjén élünk. Most költöztünk be. Minden hajnalban arra riadok fel, hogy mikor rákapcsolják a fűtést, nem a radiátor hanem a főcsőben, főcsőnél olyan hang jön jó sokáig mintha valaki ütemesen ütögetné. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tudom milyen mikor a hőtől pattog a radiátor, és persze később azt is hallani de előtte előszőr a főcsőnél jön ez a hang, nagyon ütemesen, és mintha valaki ütögetné, hozzá érne valami vagy nem tudom. Aztán elmúlik közel másfél óra után.
2022. febr. 10. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah és csak akkor hallani mikor hajnalban rákapcsolják a fűtést, de mindig felébredek rá. Tartok is tőle, hogy nehogy gond legyen. Paragép vagyok :(
2022. febr. 10. 22:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor albérletben laktunk, 4 szintes első emeleti lakásban, ha elindult a fűtés, akár napközben is, zörgött csörgött csattogott, mintha egy fémlemez "rezegne" a csövön. ismerősök szerint a tágulás+a levegős rendszer miatt van/volt. sosem szoktam meg, marmint ha ébren voltam is mindig feltűnt ha zorgott, de nem ébredtem rá egy idő után :)
2022. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mármint 4szintes lakótömb első emelete
2022. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%
Én màr megszoktam aki meg lehallgat az szokjon hozzá :)
2022. febr. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2022. febr. 11. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Társasházban nincs keringetőszivattyú? Esetleg nem az zöröghet?
2022. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom.
2022. febr. 11. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az is, mint a radiátor pattogása a hőtágulástól.
2022. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan hang, olyan mintha valaki ütemesen kongatná, ütné.
2022. febr. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!