Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek mit csinált a...

Szerintetek mit csinált a tulaj a radiátorral?

Figyelt kérdés
Kivettünk egy földszinti lakást( szó szerint földszinti, a garázsról van leválasztva gipszkartonnal) potom pénzért a 2.kerben( 30ezer havonta). A tulaj felettem lakik, nem normális, van egy pár stiklije( szemetelés az udvarban stb.) Nálam van a fali gázkazán, zúg mint az állat éjjel nappal. Ez az egyik probléma. A másik, higy mi vagyunk a padlófűtése, 30 fok volt tavaly télen, folyton beteg voltam.3 szoba az egész, idén már lecsavarom a radiátort, tavaly nem engedte, inkább nyitva volt az ablak. Akkor azért őrjöngött. Az a baja, hogyha itt nincs 30 fok, neki hideg a padlója. Most bedrótozta az ablakot 2x, de levágtam. A hátsó szobában van az élelmiszer, és ott valamit csinált a radiátorral, mert nem lehet lecsavarni , leszedtem a műanyagot, fogóval se tudom eltekerni, a ricnit már ledarálta a fogó olyan erősen csináltam. Nem tudom mit csinálhatott vele. Szerintetek? Egy sima radiátor... egyszerűen csőkulccsal se mozdul, 30 fok van a szobában.
2019. dec. 6. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a pénzért ennyi jár.
2019. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha ezért a pénzért ennyi jár, akkor ezért a "lakásért" sem jár több.

Nem sejtem, mit tett a tulajdonos a radiátorral.

2019. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
57%

Lehet, hogy be van rozsdásodva, rohadva.

(Szén-monoxid jelződ van a kazán mellé?)

2019. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Hívj ki egy szerelőt!
2019. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs szénmonoxidjelző, ezt már a körzeti orvos is mondta...
2019. dec. 6. 22:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs berohadva, rozsdásodva, mondta a főberlő hogy ő csinált vele valamit.
2019. dec. 6. 22:38
 7/10 anonim válasza:
57%

Ha nyílt égésterű a kazán, kell szén-monoxid jelző. Persze, ha meg akarsz halni, akkor ne vegyél.


Gondolom nincs meg az éves karbantartása sem. :D

2019. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Van a tulajnak forrasztópákája/heggesztője? Lehet, hogy a kapcsolót feltekerte maxra, és ott beforrasztotta/leheggesztette. Ha jól értem, 30ezret fizetsz egy 3 szobás lakásért. Ez nagyon olcsó. Viszont a tulajotok kattant, és bejár a lakásba. Hát, vmit vmiért. Te döntesz, ezt meddig viseled el. Ha bejár, ti is meg tudjátok keseríteni az életét (rendőrsegi feljelentés, hogy ellopte a 600ezres laptopodat, nagymamád arany ékszerkészletét, stb) de azzal csak elmérgesíted a helyzet.

Ahol élelmiszerek vannak, ott legyen folyamatosan nyitva az ablak, mert a szárazáruk be fognak bogarasodni melegben.

2019. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, nincs meg a karbantartása sem... a kazán típusa BAXI Main 24 Fi . És olyan a hangja működés közben mint egy régebbi traktornak.
2019. dec. 7. 12:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tud heggeszteni, olyan béna a pali hogy a zárat nem tudta lecserélni én cseréltem a kocsijában lámpát nő létemre ingyen.
2019. dec. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!