Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ezek 60-70 ezres albèrletek...

Ezek 60-70 ezres albèrletek Budapesten csak diákoknak adják ki szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondolsz, amikor egy szoba kerül ennyibe? Nem feltétlen.
2022. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha diákok a lakók, akkor nyilván nem akarnak 40es emberekkel élni.
2022. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

#2

..és ez gondolom kölcsönös.

2022. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 24 éves egyetemistaként volt fél éven keresztül 35 éves, elvált, gyerekes, Tesco raktárban dolgozó lakótársam. Semmi gond nem volt egymással együttélés szempontjából. Bár tény, hogy nem ő lett volna az első választásom, de gyorsan kerestem magam mellé lakótársat és normálisnak tűnt. Szóval ennyire azért nem kell fikázni az eltérő korosztályú vagy hátterű embereknek egymást.
2022. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha nem haverkodni akarnak, akkor nem életkortól függ a békés egymás mellett élés, hanem inkább életmódtól. Én 46 vagyok, de simán élnék, ha rákényszerülnék, csendes életmódú huszonéves mellett, inkább, mint egy harsogó, az egész lakást leuraló korosztályombéli mellett.
2022. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%
43 vagyok, de szívesen laknék egyetemista lányokkal. :)
2022. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!