Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gaztuzhelyet lepcson a 3....

Gaztuzhelyet lepcson a 3. emeletre egy ferfi egyedul fel tud venni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem igen lehet megfogni 1 embernek. Az egészet hátra emelje és úgy felvigye, átlag nehéz tecnika,nem kivitelezhető, fizikum is kell.
2022. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%

Ha jó formában igen, ha punnyadt vagy azt hiszi erős, mert kondi terembe felszedett 10-20 kg izmot akkor nem.


Sokszor viszünk egyedi bútorokat panelekbe. 90%-ba lépcsőn, mert a liftbe nem fér be. Mikor igen sok a munka eleinte azt hittük, majd kigyúrt konditermes srácok körbe futnak minket, lusta dögöket. És hát nagyon meglepődtünk, én a munkatársammal egy komplett konyhát a 10.re megállás nélkül felhordunk. Ezek a fiúk sajnos egy kört sem tudtak megtenni pihenés nélkül... csak erősek állóképesség nulla! Biztos van kivétel is, de mi nem találtuk meg.


Viszont a cross fit, trx, meg hasonló srácokkal alig bírtuk tartani a tempót. Fix bért kaptak, szóval érdekük volt gyorsan dolgozni.

2022. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Én vittem már fel mosógépet.

Van ilyen spaniferem azt alá tettem és felettem mint 1 táskát.

Igaz majd bekakáltam de sikerült.

Tűzhely talán könnyebb.

Mindenesetre kérd meg a szomszédot, hogy segítsen!

2 ember 5 perc alatt felviszi...

2022. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés, hogy az illető férfi képes e 35-40 kg emelni, vinni.

Ha igen, akkor ez nem lóverseny, annyiszor áll meg, ahányszor akar.

Én teszem-veszem a gáztűzhelyemet, úgy hogy a sütőajtaját kicsit megnyitom, hátul megfogom a gázcsonkot és viszem.

2022. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
2# Hasonlót nekem is mesélt a kolégám! :) Vettek bútorokat(50 feletti a koléga)és szólt a szomszédjának mert egy fiatal kigyúrt csávó...És alig bírta a cuccokat..
2022. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Molnárkocsival felhuzom lépcsőnként.

A mosógépet is fel szoktam.

Fiatalabb koromban egyedül felvittem egy 2 méteres hűtőszekrényt is így.

2022. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Jujj, nem.:)

Ismerek akkora termetűeket, akiknek ez megy, de önmagában attól, hogy valaki férfi, 55 vagy 75 kilós, még nem.

2022. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem kockáztatnék meg valami balesetet... (Elsősorban a férfi, másodsorban a tűzhely épsége érdekében sem.)
2022. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
60kg meghaladó férfi már megbirkózik a feladattal . de egy nagyobb termetű nő is simán felvisz
2022. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
3. Egy mosógép sokkal nehezebb, legalább 2 tűzhelyet feltudnál vinni egyszerre ha azt elbírtad.
2022. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!