Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gaztuzhelyet lepcson a 3....

Gaztuzhelyet lepcson a 3. emeletre egy ferfi egyedul fel tud venni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%

Markatol es tudastol fuggoen valami 30-50 kilo kozt mozog.

Ha ezt egy egeszseges ferfi nem tudja felvinni a harmadikra, akkor ott bajok vannak...

2022. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ezt egy egeszseges ferfi nem tudja felvinni a harmadikra"

Na de várjál, egyelőre azt se tudjuk, hogy milyen magas emeletekről van szó. :)

2022. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Azok az emberek aki ülő/álló munkát végeznek és nem sportolnak, hiába tűnnek erősnek nem fogják elbírni. Mert ránézésre erős, az nem jelenti azt, hogy a gyakorlatban is az.

Egy kőműves mellett dolgozó segédmunkás, valószínűleg felkapná az egyik vállára, a másik kezében meg vinne még egy rekesz sört, hogy ne forduljon 2x feleslegesen.


Tesóm élettársa kb 190 cm és 100 kg fittnek tűnik, de a megpakolt talicskát vért izzadva bírta csak eltolni a földön. Mikor megtette azt a 20 métert már levegőt is alig kapott. Nekem meg haveromnak meg se kottyant, pedig mi is irodai munkát végzünk csak rendszeresen sportolunk. Én csak 175 cm és 77 kg vagyok, haverom is hasonló méretű. Valószínűleg mindegyikünk elbírná a tűzhelyet, abból kiindulva, hogy ő erősebb és fittebb nálam, és én a mosógépet egyedül vittem be az első emeletre a járdáról egy ismerősömnek. Csak simán felkaptam vittem, közben pedig nyitogatták nekem az ajtókat.

2022. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Súlyra fel lehetne vinni de mivel nagy és sérülékeny nem biztos.

Függ a tűzhelytől, lépcsőháztól és mennyire van hozzászokva aki viszi.


Mi a hűtővel alig bírtuk bevenni a lépcsőfordulókat pedig ketten vittük.

2022. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően az a baj vele, hogy fogás nincs rajta megfelelő egy embernek, illetve ha ez egy új gép, azért vigyázni sem ártana rá. Ha becsomagolva viszi az ember, akkor kisebb eséllyel sérül meg, cserébe még kevésbé van rajta fogás. Súlyra nem lenne vészes. De mint írtam, fogás nincs rajta, meg viszonylag nagy a mérete. Ezért is marhaság amit #13 ír, hogy valaki "felkapná az egyik vállára". Egy zsák cementtel viszonylag könnyen meg lehet tenni, ha a súlya nem zavarja az embert, egy tűzhellyel viszont nem.


Én egyébként vittem már fel, igaz csak a másodikra. Úgy csináltam, hogy kinyitottam a sütő ajtaját és ott nyúltam be megfogni, a másik kezemmel meg a gázcsonkot fogtam, és szép nyugodtan felrakosgattam fokonként a lépcsőn (a fordulóknál persze becsuktam az ajtaját).

2022. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az illető fizikumától, állóképességétől függ. Nem nehéz, de nincs rajta túl sok fogás. Molnártalicska, gurkni, spanifer tud segíteni, de akkor a hátadnak, derekadnak kell edzésben lennie mert azzal fogod tartani. Szóval ha nem vagy edzésben inkább ne próbáld meg, mert úgy beáll a derekad hogy másnap a cipődet nem fogod tudni bekötni.
2022. márc. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!