Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Volt itt valaki olyan, aki...

Volt itt valaki olyan, aki elúszott az albérlet fizetésében? Mit lehet ilyen helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Röviden leírva decembertől februárig egyáltalán nem volt bevételem, anyukámnál éltem, de közben a szobámat fizettem, úgy, hogy nem is használtam. Most már visszatértem, Márciusban dolgoztam is, de az összes spórolt pénzem elment, plusz még nincs is kifizetve a március havi amit most 31-ig kéne befizetni. Se az ügynökség tulaj nem ad halasztást, szóval ha befizetem április végéig nem lesz semmi pénzem. Se ételre, se tömegközlekedésre... A bankmnak is tartozom, onnan se lesz segítség. Volt valaki hasonló helyzetben? hogy oldottad meg?

2022. márc. 29. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Szóval tartozol kb. mindenkinek, de pénz kéne, ráadásul sürgősen. Van egy rossz hírem. Kitalálod?
2022. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam halistennek. Akkor megint vissza kell költözni anyukadhoz, és majd ha lesz fix bevételed, berelsz újra lakást.
2022. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Biztos jelentkeznek galans uriemberek ,akar fiu akar lany vagy. Aztanvmilyen szolgaltatasert kifizetik helyetted par honapra.


Mas nincs…

2022. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Évekig 2 helyen dolgoztam folyamatosan, így ki tudtam fizetni mindent, lett önerőm, így tudtam venni egy pici lakást, amit pár év múlva nagyobbra tudtam cserélni.


Persze olyan nem fordulhatott elő, hogy 3 hónapig ne dolgozzam, ne legyen bevételem...

2022. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt csak kétféleképpen tudod megoldani... vagy bevállalsz még több melót és lesz pénzed, vagy felmondod a szobád és visszacuccolsz megint a szülőkhöz. Egyébként miért tartottad fent a szobádat 3 hónapon át amikor nem volt rá szükséged???
2022. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Eloszor is olyan alberletem volt amit biztosan meg tudtam engedni es mindig is dolgoztam. Ha megszunt volna a munkam akkor nem vartam volta 2-3 honapot hogy talaljak a masikat. Sporolt penzem is van es volt is miota dolgozom. Ha munkanelkuli lennek akkor is tudnam fizetni az osszes szamlat fel evig. Viszont nem varnek, azonnal keresnek masik allast.
2022. márc. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Kifizeted ès elmèsz plazmàt adni
2022. márc. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Felmondod az albérletet, amit a kauciód fog bánni és visszacuccolsz anyádhoz! Aztán naponta 100x leírod, hogy "Addig nyújtózkodom, amíg a takaróm ér!"

Ez a bankkölcsönödre is vonatkozik!

2022. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
5. Talán mert ha kötnek szerződést csak úgy nem lehet felmondani, kauciót elvesztette volna és lehet nem úgy tervezte azt a 3 hónapot. Ritkán előfordul, hogy olyankor megengedik a félhavi bérleti díj fizetést, de nem jellemző.
2022. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

#9

Ebben az esetben (határidő előtti szerződésbontás) 2 havi bérleti díjat veszített volna el kaució formájában, így viszont 3-at veszített és 1-el tartozásban van. Baromi jó gondolkodás!

2022. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!