Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tuti tippek az albérletek...

Tuti tippek az albérletek szűrésére, ha messzire költözik valaki? Mi az, amire érdemes rákérdezni? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Vannak albérletek, amik a covid miatt csak videón megtekinthetőek. Ez szeritetek simlis?


Max 1x van lehetőség elmenni megnézni őket a távolság miatt, de még van pár hónapom válogatni. A google maps segíthet?



És igen, mindenképp oda akarok költözni, szóval max 1x lesz lehetőség felmennem, és pár nap alatt megnézni a legjobbakat. Hány helyre szűkísük le?



2022. ápr. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Ha túl kedvezö az ajánlat, túl kevés és semmitmondó képek vannak csak, ha a megtekintés elött kell bármit is fizetni, akkor gyanus a dolog.
2022. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

"a covid miatt csak videón megtekinthetőek. Ez szeritetek simlis?"

Magyarországon igen. Nincs ilyen a piacon!

Mind kiadóként, mind keresőként mondom.

2022. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Kezdjük ott, hogy milyen Covid miatt, amikor feloldottak minden korlátozást a fél világon?


Az, hogy hány helyre szűkítsétek, rajtatok áll, van aki kinéz 1-2-őt és kiveszi, más meg 20 után sem tud dönteni.

2022. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kerestem lakótársat, hogy az érdeklődőknek csak egy videót tudtam elküldeni a lakásról mert még az előző lakó lakott ott, még én sem tudtam beköltözni. Semmi probléma nem volt belőle, nem volt benne semmi simliskedés sem. Egy teljesen normális videó készült a lakásról, amin látszott minden. Ha kérdeztek, akkor válaszoltam. Így is találtam lakótársat és azt gondolom mondhatom, hogy ő sem volt csalódott mikor először látta személyesen a lakást.
2022. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!