Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bp. 13. kerület Dévai utca...

Bp. 13. kerület Dévai utca környéke mennyire biztonságos? Akár este, egyedül egy nőnek? Albérletet néztem arrafelé, egy új építésű és modern portaszolgálatos házban. Nappal első benyomásra nem tűnt vészesnek a környék.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Budapest minden része biztonságos járókelőknek. A maffia egymás közti konfliktussal küzd csak. Ha valahol belekötsz a nagyfőnökbe, esetleg megkergetnek és rád kiabálnak. De ők se hülyék, mit akarjanak egy járókelőtől?
2022. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nappal Bp majd minden része biztonságos (elég pröckös környék ami még nappal sem...). A Dévai utca elég hosszú, az eleje még teljesen okés, hátul a vasút felé... Sétálj végi éjszaka a Lehel út utáni részen és rájössz :D

Bp sajna olyan hogy ugyanazon utca egyik része tök happy, de két sarokkal arrébb ne mászkálj éjszaka ha nem vagy 190 cm és 110 kg vagy nem tudsz gyorsan futni. Nézd meg este milyen arcok mozognak a 14-esen és meglátod.

2022. máj. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
14es villamossal jöttem már haza késő este. Sőt. 14es éjszakaival is. NŐ vagyok. Teljesen biztonságos, nem féltem. Szem a Dévai utca teljesen biztonságos...
2022. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!