Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Köteles vagyok neki fizetni 2...

Köteles vagyok neki fizetni 2 hónap elteltével a ki költözésem óta úgy hogy nem is ő a tulaj? Tulaj férje A tulaj sajnos meghalt 😞

Figyelt kérdés

Kiköltöztem a volt albérletből 2 hónapja

Természetesen megbeszélt idő pont alapján . Kifizettem a maradék fenn maradó összeget a rezsire amit a tulaj férje (maga a tulaj meghalt nemrég ) aznap mikor ki költöztem ki is számolt . 2 hónap elteltével felhív hogy jöttek még számlák . Az egyik csekket nem is adta oda amikor el számoltunk

A másik csekk meg 6 nap elszámolásról kel hogy szóljon nem 1 hónapról . Nyílván valamennyit kell fizessek neki , de úgy érzem hogy mivel lezártuk az egészet aznap mikor ki költöztem és penzt is adtam neki amit ő számolt ki hogy mennyi , lezártnak tekintem a dolgot ( megjegyzem sosem maradtam el egy befizetnivalóval sem )és plusz a kaucióból is vont le nekem ami nem volt igazságos



#Alberlet ,
2022. ápr. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Nem, mond el neki, hogy a tulajjal mindent rendezték, mit tud csinálni, 2 hónapja nem laksz ott, azok a csekkek már neki mentek.
2022. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha kiköltöztél február 28-cal mondjuk, akkor a februári ott lakásod számlái simán lehet, hogy márciusban vagy áprilisban jöttek meg. (Van olyan számla, ami csak 2-3 havonta jön, pl. sok embernek a villany vagy víz számla így jön.)


Viszont mondd neki, hogy csak arra az időre fizetsz, amíg ott laktál. (Pl. ha most áprilisban küldték ki a jan-feb-márc villanyszámlát, akkor nem fizeted ki az egészet.)

2022. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
viszont lehet, hogy a tulaj az óra alapján már bele kalkulálta azt az összeget és úgy zárta le, hogy minden benne legyen
2022. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!