Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 2 hullámos papagájom volt, de...

2 hullámos papagájom volt, de az egyik sajnos már nincs. Mennyi idő elteltével ajánlott új társat venni az egyedül maradtnak? Vagy inkább tükröt vegyünk neki?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A tükörrel nem sokra megy, vegyetek neki egy társat hogy ne bánkódjon egyedül. Nem kell szerintem sokat várni vele.
2017. máj. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Az enyemnek mikor egyedulmaradt, 2szer vettem tarsat. Mindkettot megolte azota
2017. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tükröt semmiképpen, ha egy kicsit utánaolvasol komoly viselkedésbeli és egészségügyi problémákat okozhat.

Társat én azonnal vennék, viszont nem szabad őket egyből összeengedni, mert valóban bánthatják egymást. Külön kalitkában legyenek, és minden nap tedd egy kicsit közelebb egymáshoz a két kalitkát, hogy először megszokják egymást, majd rácson keresztül tudjanak érintkezni.


Az új madarat pedig ajánlott egy teljesen másik szobába tenni kb 2 hétre, és csak azután megkezdeni az összeszoktatást, mert ha esetleg beteg nem szerencsés, ha a másik is megfertőződik.

2017. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!