Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Messzire költözni, hogyan?

Messzire költözni, hogyan?

Figyelt kérdés

A munkahelyek helyi lakcímet akarnak, az albérletek meg munkaviszonyt.


Jó szakmám van, de messze vagyok, szóval nem fogok tudni csak úgy megjelenni egy állásinterjúra vagy háznézőbe.


Ti hogyan oldanátok meg?



2022. máj. 27. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg interjún, hogy amennyiben felvesznek vállalod, hogy közelebb költözöl.
2022. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Lakás bérbeadókkal is beszélj, hiszen munkaviszonyhoz kötni nagy hülyeség.

Semmi értelme, én soha nem is kértem.

Kérjenek referenciát, kauciot, lakbért előre.

Munkaviszonyom ma van, holnap nincs. Akkor mi értelme volt?

2022. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Munkahelyek helyi lakcímet akarnak"


Ez mit jelent? Dehogy akarnak. Az önéletrajzba beírhatsz egy random lakcímet is a városból, senkit nem fog érdekelni. Ha kérdezik meg mondod, hogy már ott laksz albérletben.


Be se kell legyél jelentve abba a városba lakhely szerint. Ezt nem nézik a munkahelyek.

2022. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a kérdező külföldre költözne ( pl. Írországban annyira lakáshiány van, hogy a főbérlők elvárják, hogy legyen munkád, mert ez számukra is egy biztosíték), ebben az esetben beleírhatod az önéletrajzodba, hogy jelenleg hol élsz, de mobilis vagy és állásinterjút skype-on keresztül is lehet, esetleg egy utolsó körösnél behívhatnak személyesen, de ugye az csak pár óra,aztán, ha felvettek, akkor szervezheted a költözést.
2022. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Az albérletek meg munkaviszonyt"


Diákoknak akkor hogy szoktak kiadni albérletet? Még ez sem igaz, hogy munkaviszonyt kérnek az albérletek. 4 albiban laktam felnőtt életem során és sehol nem kértek.

2022. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem fogok tudni csak úgy megjelenni egy állásinterjúra"

Az állásinterjún nem a lakóhelyedről fognak kérdezni.

Nem kell aznapra megbeszélmi az interjút.

2022. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!