Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik egyetem diákjai a...

Melyik egyetem diákjai a legjobb bérlők?

Figyelt kérdés
Sote?
2022. máj. 31. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyetemfüggő, nem tudsz általánosítani, mindegyiken vannak f*szok, és tök jó bérlők is

Ne abból indulj ki, hogy hova jár, inkább beszélgess többet a potenciális bérlőddel, hogy el tudd dönteni, milyen ember

2022. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ELTE bölcsész karra rendetlen drogosok járnak, BGF-re óriási házibulikat csapók, BME mérnöki szakokra a légynek se ártó gyíkok? Nem lehet így általánosítani.
2022. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a látogatott egyetem, hanem az érdeklődő személye adja. Hogy is gondolhattad azt, hogy ez függ a látogatott egyetemtől. Ott nem illemtant tanítanak.
2022. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
A Mindentudás Egyetemének diákjai.
2022. máj. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: vagy az Élet Iskolájáé, ahol Isten a tanár.
2022. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem igazán lehet szűrni ez alapján.
2022. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy ez nem számít. Ez bérlő és nem egyetemfüggő. Mégcsak azt sem lehet kijelenteni, hogy pl. a lányok jobb bérlők.
2022. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!