Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire nehéz ilyen albérlete...

Mennyire nehéz ilyen albérletet találni GyMS megyében, Győr-Sopron között? (Kapuvár-Csorna környékén)

Figyelt kérdés

Ott kaptam állást és az alábbi feltételekkel keresek ott albétletet, de nem találok:

-Minumum 1,5 szoba de inkább 1+2 fél

-Kisállatbarár legyen

-Se az előző lakónak, se a tulajnak ne legyen bekötve a nevén tv/internet, mert van a Telekomnál saját nevemen magenta 1 előfizetésem és értelem szerűen át szeretném oda vinni; 2 előfizetést nem fizetek egyszerre

-Legyen lift ha nincs max 1. emelet

-Bútorozatlan, gépesítetlen legyen mert van sajátom, csak konyhabútor legyen.

-3 személy részére, mind a hármunk legyen állandó lakcímre bejelentve.

Tényleg olyan nehéz találni? Egész GyMS megyében nem találok ilyet...

Pedig ahol most lakom (5 éve) ott ezek a feltételek adottak, akkor tényleg csak szerencsém van?

És még itt egy 5nm-es erkély is van, de nekem az nem feltétel.

Mennyire nehéz ott ilyen albérletet találni?



2022. jún. 1. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
De ezt miért nem írod ki mondjuk egy tematikus csoportba vagy adod fel hirdetésnek..? Amúgy sztem nem előny a kisállat és nem sok helyen vállalják be. Lehet ez a baj. A többi nekem nem tűnik túl nagy dolognak.
2022. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem, csomó helyre raktam ki hirdetést.
2022. jún. 1. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Régóta keresed?
2022. jún. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 hete
2022. jún. 2. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért az meg szerintem nem olyan hú huuu, de sok. Időzítés sem az igazi. A suli még tart és általában július 1 után több szabad lakás van mindenhol.

Meglátásod szerint mi az a tényező ami miatt nem találsz? Úgy értem, hogy pl legtöbb helyen nem lehet állatot vinni, vagy több olyan van ahol nem jelentenek be, vagy stb.


Valamiből nem tudsz engedni? Pl ha nem az első hanem a második az már annyira necces..? Ingatlanost próbáltál?

2022. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen legtöbb helyen nem engedik a háziállatot illetve legtöbb helyen van tv és internet előfizetés a lakásban.

Ingatlanost is próbáltam már, "minden albérletet már kiadtunk. Amit felteszünk szinte azonnal ki is veszik"

Csak tudnám, hogy akkor csomó miért van még mindig fent.

2022. jún. 2. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
:( sajnálom. Biztos fogtok talalni
2022. jún. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Győri vagyok

A te részedről az a baj,hogy Győrben nagy a kereslet a lakásokra.


Annak idején én mindössze 4 napi keresés után találtam egy tökéletes bérlőt,aki mai napig benne lakik.


Sokan jönnek ide családdal együtt úgyhogy a piac nagyon gyorsan felszívja a kiadó helyeket.


Nekem van egy kiadó lakásom 3 éve folyamatosan nádorvárosban ki van adva.


Első emeleti 64 m2 újépítésű,erkélyes 1+2 szobás.

A lakáshoz tartozik egy kocsibeálló mélygarázsban.

Annak a bérleti díja be van építve a lakbérbe.


3 éve ugyanannyiért 200.000ft + rezsiert van kiadva,de már megbeszéltem a bérlövel,hogy jövőre Jan 1.-től +10%-os lakbér emelés lesz.Úgy lesz a szerződésben is.


Mondjuk én kategorikusan nem engedek semmilyen háziállatot.

2022. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!