Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Aki albérletben lakik, van...

Aki albérletben lakik, van olyan nektek hogy fix összeg van a "rezsire"? Albérleti díj+rezsi? Ha igen, mennyi az a fix összeg? Benne van nekem a tv internet szemétdíj vagy hogy hívják közös költség víz, villany.

Figyelt kérdés
Mennyi nektek ez az összeg fixen ha van ilyen? Városban lakok.
2022. jún. 17. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen fix összeg, sosem láttunk még számlát és minden hónapban 40 ezer forintot adunk a 1,5 szobás panellakás rezsijére (közös költség, internet, víz, gáz, villany, fűtés). Gondoljuk többet kér a tulaj a valódi rezsinél, mert akárkiket kérdeztem eddig, a 1,5 szobás panelok rezsije inkább 30-35 ezer szokott lenni.


Viszont azért nem szólunk miatta, mert bérleti díjnak viszont a 2 évvel ezelőtt érvényes árakat fizetjük, mert a tulaj azóta nem emelt bérleti díjat. 85 ezret fizetünk bérleti díjra, közben az ilyen lakásokat 110-120-ért hirdetik már. A tulajnak pedig az a fontos ki legyen adva normális bérlőknek, nem szó szerint a mi pénzünkből akar megélni minden hónapban szerencsére.

2022. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, en fizetem a szamlakat, a tulaj nem is tudja mennyit fogyasztunk. Nem is koltoznek fix rezsis alberletbe.

Nekem igy eri meg, mert 5 eve nem valtozott a berleti dij.

2022. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én közös költséggel együtt fizetek 25ezret rezsire, net nincs benne.
2022. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy szobát bérlek és fix 20 ezret fizetek rezsire, a szoba 45 ezer. A szobához jár az internet, wifi, főzhetek a közös konyhában, közös mosógép használat, zuhanyzás stb. A tulaj lakik a másik szobában. És ez egy budapesti albérlet.
2022. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!