Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szemétdíj tartozás miatt, nem...

Szemétdíj tartozás miatt, nem fogják elvinni a szemetet?

Figyelt kérdés

Idén márciusban elvesztettem a munkámat, hiába kerestem csak alkalmi munkára futotta, és örültem hogy tudok enni. Nagyon felborult az életem, múlt héten újra lett bejelentett munkám, augusztus 10én kapok is fizetést.

A gond az hogy a szemétszállító küldött egy 10ezer forintos tartozás felszólítást hogy fizessem ki 8 napon belül, de ennek nem tudok eleget tenni. Csak augusztusban tudnám kifizetni.

Ezt hogy tudnám közölni a szolgáltatóval? A levélben közölték hogyha nem fizetem be akkor a NAVhoz fordulnak.


2021. júl. 18. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A levélen ott van a szolgáltató elérhetősége, ott tudod felvenni velük a kapcsolatot. Hívd fel őket, vázold a helyzeted, ismerd el a tartozást és kérj részletfizetést vagy haladékot! Ezt az igényt el kell bírálniuk, értesíteniük kell róla, valószínűleg nyersz annyi időt, hogy csak augusztusban kelljen majd fizetned.


Ha nem fizetsz, akkor felmondják a szerződésed és nem fogják elvinni a szemetet. Ezért is fontos, hogy vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval!

2021. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes írja, a legrosszabb dolog ha nem reagálsz. Hívd fel őket vagy írj egy e-mailt, hogy ez a helyzet, és kérj részletfizetést vagy fizetéshalasztást.
2021. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
A szerződést nem mondhatják fel, hanem a tartozást adók módjára fogják behajtani, a szemetet továbbra is el kell vinniük.
2021. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Elviszi, de behajtja. Par eve volt, hogy nem vitte. Mar viszi.

Nalunk katasztrófa. Ismerosnek azt mondták, fizesse, ahogy tudja akkor.

2021. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!