Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi albérleti díjat lehet...

Mennyi albérleti díjat lehet reálisan elkérni egy pasaréti, 37 nm-es, másfél szobás,átlagos állapotú téglalakásért?

Figyelt kérdés
Nincs időm albérleti oldalakat bogarászni, kérlek, segítsetek, mennyi lenne a reális. A lakásban gázkonvektor van, klíma nincs, harmadik emeleti. Erkély, lift nincs.
2022. júl. 19. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Azért legyen már időd körülnezni, ne legyél ennyire rohadtul kényelmes.


Nézd meg hogy a ti környéketeken mennyi, Pasareten se egyforma árak vannak. Környékfuggő ott is.

2022. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
100-200 között
2022. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Júlia utca környéke. Tényleg nincs időm bogarászni, kisgyerekeim vannak, jó, ha pár perc jut magamra, de arra tényleg nem, hogy a netet bogarásszam. Azért írtam ide, hogy segítséget kérjek, nem beszólásokat várok, köszönöm. Aki valamennyire felvilágosult az ingatlanpiacon, az kérem, segítsen. Aki nem, az ne írjon légyszi.
2022. júl. 19. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
130-140ezer+rezsi. De ha a neten nincs időd bogarászni, hogy fogod kiadni? Segít neked valaki? Van ingatlanosod? Vagy már megvan a bérlő ismerősi körből, és most csak az ára kell?
2022. júl. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Átlag 3000 Ft/nm+rezsi. Mivel a környék jó, néhány 100Ft-tal megtoldhatod, de ha pl a lakás kicsit lepukkant, akkor meg nem.
2022. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Erkély, lift, és klíma nélkül én biztos nem adnék többet 120-e + rezsinél, meg kérdés mit jelent az "átlagos állapot", mert ez elég tág fogalom tud lenni (tapasztalat a lakáskeresés alapján). Viszonyításképp, én a felső zöldmái úton bérlek klímás, erkélyes, 40nm-es lakást újszerű bútorokkal berendezve, teljesen gépesítve 135 + rezsi árban.
2022. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát...Ok, hogy pasarét hagyományosan "jó környéknek" számít, de azért hacsak nem a környéken van érdekeltsége valakinek közlekedésileg nem túl szerencsés, és elég sok lakás/társasház romos, és "elöregedett" a kerület. Tudom, laktam arrafelé 5 évet, mert a környéken dolgoztam. El is költöztem amikor munkahelyet váltottam. Nem mindegy a szigetelés, nyílászárók állapota sem (szúnyogháló, redőny?).Ok, hogy nincs lift az földiszinten -első emeleten nem feltétlenül probléma, de annál magasabban már nem a legjobb. Ha erkély nincs közös kert van esetleg? Ezek mind fontos szempontok. Szerintem 120-130 ezer lenne reális (bár én a magam részéről a jelenlegi időjárási viszonyokat tekintve nem vennék ki klíma nélküli lakást).
2022. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!