Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlek egy 2 szobás albérletet...

Bérlek egy 2 szobás albérletet és lakótársam bejárkál a szobámba amit bizonyÍtani is tudok kamera felvétellel.Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Már rögtön az elején gyanakodtam,hogy bejárkál a szobámba,mert észrevettem.Csak azt hittem,hogy bolond vagyok...Igy úgy döntöttem veszek egy kamerát.És láss csodát tényleg bejárkál.

2022. aug. 9. 15:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha turkálni szokott hagyj neki pár cédulát hogy "figyellek te kleptoman enyveskezu sunyi".

Utána rohoghetsz milyen fejet vágott. :D

2022. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Magánlaksértés bűntette,magánvádas. Csak olyan szobát szabad kivenni ahol a bérbeadó gondoskodott normális ajtóról, illetve könnyen cserélhető hengerzárbetétről, így magadnak is kitudod cserélni 2 perc alatt.


Ha ez nincs meg akkor jönnek a lopások, bankkártyás csalás stb...

2022. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7%

Az mit takar, hogy körülnéz és matat?


Biztos le leszek pontozva mert hát "senkinemenjenamásikszobájábamagánlaksértésfőbekellőniazéncuccaimrasenkirásenézzen" de azért nem mindegy, hogy mondjuk egy tollat keresett és látta, hogy van az asztalodon, majd vissza rakta, vagy a fiókjaidat kutatja át egyenként.

2022. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
De mindegy, ugyanis se tollert, se csak ugy nem jarkalunk mas szobajaban engedely nelkul.
2022. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%
:D
2022. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
Mondom én senkinemenjenamásikszobájábamagánlaksértésfőbekellőniazéncuccaimrasenkirásenézzen
2022. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy le lehet pontozni prolik, de ettől még a helyzet is számít.


Nyilván ne mászkáljon be, de ha bement, elvett egy tollat, majd visszarakta azért nem fog az ember rendőrségre szaladni, míg ha végig túrta az összes fiókot azzal már igen.

2022. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk ha elolvastad volna a kérdező kommentjét tudnád hogy nem tollat keresni jár be, es nem egyszeri eset.

Igy valoban számít a helyzet, mert az ilyen embert el kell küldeni meleg eghajlatra.

2022. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri eset....látszik a kamera felvételen,hogy ott matat pont abban a ruhás fiókomban ahol a pénzem szoktam néha tartani(idáig nem tűnt fel,hogy tűnt volna el pénz,de ki tudja).Én nem mernék bemenni a szobájába semmi esetre sem akkor se ha bevitt valamit amit közösen használunk és nekem pont kéne.....max akkor mennék be ha előtte megkérdezném őt és engedélyt adott rá.
2022. aug. 10. 17:09
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld megbeszélni vele. Bármilyen további lépést teszel (feljelentés, bíróság, elköltözés), akkor is az az alap, hogy ha valakivel gondod van, akkor azt először megbeszéled vele és csak utána folyamodsz komolyabb lépésekhez.
2022. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!