Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Bérlek egy 2 szobás albérletet...

Bérlek egy 2 szobás albérletet és lakótársam bejárkál a szobámba amit bizonyÍtani is tudok kamera felvétellel.Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Már rögtön az elején gyanakodtam,hogy bejárkál a szobámba,mert észrevettem.Csak azt hittem,hogy bolond vagyok...Igy úgy döntöttem veszek egy kamerát.És láss csodát tényleg bejárkál.

2022. aug. 9. 15:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Lehet akár zaklatás bűntette is.
2022. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha nincs zár, akkor csak a költözés lehet jó megoldás. Én is béreltem egyszer egy öregasszonynál szobát, aki azt gondolta, hogy megteheti, hogy bejárkál, meg átrendezi a szobát, amíg én nem vagyok ott. Az oké, hogy övé a lakás, de én nem azért fizettem neki egy csomó pénz, hogy rendezkedjen és nézegesse a cuccaimat. El is költöztem onnan, de rossz emlékként él bennem az ott töltött néhány év.
2022. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
82%
Fuh, nekem volt egy rohadtul rendmániás lakótársam. Esküszöm a kajáspolcok közül az én polcaimat is mindig leszedte, letörölte, majd nyilván nem úgy voltak visszarakva a cuccaim, ahogy nekem jó volt. Én annyira kiakadtam ezen, hogy még szinte soha semmin. :O nem véletlen osztottuk el a polcokat, a saját polca mindenkinek a maga ügye. Letakarítani azokat pedig nálam nem a kedvesség kategória, mert én nem úgy pakolok, ahogy szerinte logikus volt. :D
2022. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!