Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mihhez van jogom lakástulajdon...

Mihhez van jogom lakástulajdonosként azokkal szemben akiket befogadok szívességi lakáshasználóként,vagy albérlőként?

Figyelt kérdés
A házamba fogadtam pár embert egyiket szívességi használóként,a másikat albérlőként.Sajnos egyik SEM AKAR viselkedni,van hogy olyan hangnemben üvoltenek(én is velük lakók)hogy az elviselhetetlen.Durváskodnak,szurka piszkát játszanak velem,pofátlanok.Mindkettő egy pszichopata őrült.Nem akarom őket kitenni mert valakimnek a rokonai és szemét nem akarok lenni.Ma először rá szóltam az egyikükre hogy birjon már magával nem szószerint így.Csak arra lennék kíváncsi meghatározhatom e hogy a lakásomban,hogy viselkednek mint tulajdonos,mert sokszor elfelejtik hogy az én tulajdonomban laknak.Mit követelhetek tőlük és mit nem?Nem vagyok szigorú lehet hogy ez baj is ebbe a helyzetbe.
2022. aug. 28. 14:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

20: Ez tényleg a lelki tisztaságnak és annak a szándéknak a jele, hogy nem akarod megkeseríteni az életüket!

(Szarkazmus.)

2022. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!