Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a lakótársam pasija minden...

Ha a lakótársam pasija minden második nap lehet itt fog aludni jogosan szólhatok? Igaz nem oszlik meg a reszi kulon mert egybe van az összegben. Már heti 2x itt volt múltkor is tegnap ment el dél körül

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

menj máshová, vagy a lakótársadnak szólj, hogy dugjon az utcán.

Te hol alszol, amíg ők töcskölnek? Mert az nem öt perc. Ha ott vagyna szobában, az nem rossz, csak nem lehet aludni.


Szóval szólj, hogy ez nem kupi,a faszi szálljon be a közösbe, ne csak dugni járjon oda.

2022. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a rezsiről szól, hanem a helyhasználatról is. Ott eszik, alszik, használja a fürdőszobát, amire neked is várnod kell adott esetben. Természetes, ha szólsz.
2022. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy írtam hogy semmi rezsi nincs külön mert egybe van minden de sztem ettől függetlenül ha ez tényleg 3 naponta lesz akkor szólni fogok.
2022. aug. 29. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Valamennyi kompromisszum viszont kene, hogy legyen, az nem elvarhato szerintem, hogy soha senkit ne hozzon fel. Illetve te is kerulhetsz meg ilyen helyzetbe.

Azt kene vele megbeszelni, hogy mittudomen, legyen nalatok a srac 2-3 napot, aztan a lakotarsad menjen hozza.

2022. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A berleti szerzodes megtiltja,h vendeget fogadjatok? Ha nem,nem tudsz mit csinalni.
2022. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben.fix. rezsis helyre eleve nem mennék, mindenki másképp fogyaszt, tök nonszensz az egész. És ha ketten akarsz lakni valakivel, akkor életvitelszerűen ne legyen ott a párja. Nálunk is voltak párjaink, de nem aludt ott, délután ott volt pár órát majd hazament. Kéthetente jött fel hozzám hétvégén, amikor lakótársam hazautazott. De hogy reggel hárman vagy négyen kerülgessük egymást a fürdőben (wc se volt külön sajnos) arra azt mondtuk egyikünk se vállalja így sem aludtunk eleget, mert annyit kellett tanulnunk... mondjuk én barátnőmmel laktam, meg tudtuk beszélni. Egy idegennel kevésbé fogod tudni.
2022. szept. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!