Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lakótársaknál miért kell...

Lakótársaknál miért kell ,hogy azonos nemű legyen ?

Figyelt kérdés

Sokat hallom ,hogy lakótárs állatába fiú fiú és lány lánnyal lakik.

De miért nem lehet fiú lány lakó társ ?

Van valami etikettet vagy ez miért van ?



2022. szept. 5. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert a fiú nyomul a csajra. Ha meg nem akkor nagyon zavaró egy lány lakótárs, minden haj, undorítóbb a wc általában, állandóan jönnek a hülye vihogós barátnői, meg a nők érzelmi alapon hoznak döntéseket.
2022. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Én laktam anno fiú létemre 3 lánnyal együtt 3 hónapot, meg még később egy fiú, de borzalmas volt egyszerűen!

Nem működik egyszerűen.

Az éjjel-nappal dugapest csak a tévében néz ki jól, hidd el!

2022. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt lány lakótársam, 2 hétig bírtam aztán elköltöztem.
2022. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Haveromnak egyszer volt lány lakótársa. A csajnak folyton ott lebzseltek a barátnői a nappali-konyhában, ő meg nem tudott kimenni addig se enni, se budira, se semmi.


Én kollégiumban laktam olyan szobában ahol előtte 3 lány volt, hát öklendezve takarítottam egy hétig.

2022. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Laktam együtt lányként egy ideig 3 sráccal + az exemmel. Az exem takarított utánuk a közös terekben, mindegyik életképtelen volt, holott adott volt minden az egyszerű életért (nívós albi, full gépesített). Kb. minden wc használat a tisztítással kezdődött. A másik fele, meg h állandóan éretlenkedtek (szexuális jellegű poénok), ami egy idő után nagyon unalmassá vált.

Ettől függetlenül nem minősíteném előre a leendő lakótársamat, ha Ő férfi lenne, nem a nemen múlik a rend és a béke.


Am koleszban az egyik csaj szobatársam egymagában is tudott annyira gusztustalan lenni, mint az a három csávó együttvéve.

2022. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig volt egy fiú lakótársam. Sosem volt köztünk semmi, de ez a csávó annyira undorítóan trehány és igénytelen volt, hogy arra szavak nincsenek. Ez akkor tűnt fel igazán, mikor vizsgaidőszakban hazamentem 3 hétre, majd 1 vizsga miatt vissza,mert mikor ott voltam, én takarítottam rendszeresen. De 3 hét múlva olyan brutális állapotban volt a lakás, hogy azt hittem, hányok már amikor benyitottam, és féltem, hogy az egyik sarokból rám ugrik valami kajamaradékból kifejlődött szörny. Akkor mondtam meg, hogy a barátságunk érdekében elköltözöm.

Később a pasimék albérletében ugyanez az okádék volt, konkrétan ragadt minden. Hamar közöltem, hogy oda én nem megyek, nálam találkozunk. De az igazságosság kedvéért hozzáteszem, hogy lány lakótársam is volt ilyen igénytelen állat.

2022. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Személy szerint láttam már olyat ahol működött.


De legtöbbször ez mindkét félnek kényelmetlenebb.

2022. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem akarsz felöltözni, amikor kimész a konyhába vagy az előszobába, vagy a WC-re. Ezek olyan szituk, amiket ellenkező nemű előtt nem csinálsz, talán még akkor sem, ha családtag.
2022. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Fiúból, lányból is van rendesebb meg rendetlenebb, de én imádom, hogy amióta csak lány lakótársam van, nem kell azért felöltöznöm,mert egy dologért ki akarok menni a szobámból. Sokkal kényelmesebb így.
2022. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem laknek random, idegen férfiakkal. Egyrészt a ruhátlanság elég taszító ha nwm akarsz a másiktól semmit, másrészt egy szál semmiben én senki előtt se vagyok hajlandó lebzselni. :)
2022. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!