Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nagyon furcsa, ha valakinek...

Nagyon furcsa, ha valakinek ellenkező nemű (ek) a lakótársa (i)?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó, kedvelem a lányokat magam körül.

Akkor is ha semmi közöm hozzájuk.

Igaz én 3 lánytestvérrel nőtem fel.

F

2016. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van azon furcsa?
2016. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy? Nem is értem!

Gondolom mindenkinek van külön szobája, a fürdőszoba zárható, egyébként meg mindenki éli az életét, dolgozni jár, vagy tanul.

Ha valaki nem vevő rá, a köszönésen kívül még szólni sem kell egymáshoz.

2016. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De utolsó,ez így van. Mégis sokan azonos nemű lakótársakat keresnek maguknak.
2016. dec. 13. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

4

Igen mert a lányok azt hiszik hogy a fiuk majd rájuk hajtanának vagy még rosszabb esetben a másik lányra

A fiuk meg nem akarják 24/7-ben hallgatni a hüle pitsás dolgokat.

2016. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy, én is laktam más neművel, többször is, fel nem merült, hogy ez fura lenne. Alig beszéltünk, mindenki elvolt magának.
2016. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi azon a furcsa, amennyiben külön szobáról van szó :)
2016. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értettem az ilyeneket sosem. Én fiú vagyok, és szerintem normális.

Most éppen itthon lakom a szüleimmel, mert a tulaj eladta a lakást (tudtunk róla, már egy éve jelezte, hogy elkezdi árulni), és a társaságból is volt aki elment vidékre dolgozni.


Én 3 lánnyal laktam együtt, akiket még középiskolában ismertem meg. 9.-ben ismertem meg őket, ők akkor voltak végzősök. Leérettségiztek 2013-ban, és azon a nyáron már költöztünk is össze. Ők Győrből, Szombathelyről és Érdről jöttek, én a Mátra aljából egy faluból.

Minden rendben volt, nem történt köztünk semmi.


Most szintén így keresek. Egyszerűen olyan a stílusom, hogy jobban kijövök a legalább pár évvel idősebb lányokkal/nőkkel, mint akármilyen idős hímneműekkel, vagy velem egyidős lányokkal. Viszont Nem akarok semmit, egyszerűen lakótársi viszonyt. Na jó ez így nem pontos. Annak sem vagyok híve, amit fentebb írtak, hogy lehet annyi, hogy csak köszönsz és viszlát!

Én azért a női lakótársakkal is olyan viszonyban szeretnék lenni, mint a jóbarátok vagy testvérek. Tehát hogy ne csak "egymás mellett élés", hanem "együttélés" feelingje legyen a dolognak közös filmezéssel, közös programokkal, anélkül, hogy bármi olyasmi történne.


19/F

2016. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!