Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Gázóra/villany átírás lehet...

Ricsi1977 kérdése:

Gázóra/villany átírás lehet ebből bajom albérlőként? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden Márciusban albérletbe költöztem. Egy társasházról lenne szó ahol 6 ingatlan van. És a mostani helyzet ami van a gázzal és az árammal a főbérlő a nevünkre iratta az órákat.gondolom az miatt hogy ne az csak az ő nevén fusson egyedül hanem 6felé oszlodjon a hatósági áras gáz/villany amivel nincs is probléma de van valami tartani valóm esetleg ettől az egésztől? Vagy bármi féle baj lehet ebből? Nagyon megköszönném a normális válaszokat nem sokat tudok ezekről most költőztem elsőnek albérletbe nem nagyon tudom hogy mennek a dolgok..

2022. szept. 20. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne? Teljesen rendben van így, persze csak ha fizetsz rendesen. Minden tartozás és egyéb költség a tiéd. Ennyi.
2022. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudom, hogy fogyasztói helyhez kötött a támogatás, ha egy személynek van 15 lakása, akkor mind a 15 lakásra érvényesítheti a támogatott áras rezsidíjat (sajnos).
2022. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van minden lakásnak külön villanyórája, gázórája?

Ha igen, akkor nem lesz semmi gond. Ilyen kis lakásokban nem fogod átlépni az éves keretet.

Ha diktálsz, akkor úgyis tudod minden hónapban a fogyasztásod,

Ha átalányt fizetsz, akkor figyeld az órákat.

Szerintem ez így a legjobb, hogy átíratta, mert nem lehet később félreértés a számlák miatt.

2022. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!