Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet, diák. Mit tegyek?

Albérlet, diák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves vagyok. Jelenleg tanulok szakképzésben. Szeretnék egy albérletet, de nem tudom hogyan, nincs rá elég pénzem hiába dolgozok suli mellett, diákhitel nem opció mert ugy tudom az csak egyetemistáknak jár. Valami jó tanácsot vagy tippet tudnátok adni? Fontos lenne elköltöznöm onnan, ahol jelenleg lakom. Köszönöm! (Nem budapest, hanem vidék)

#költözés #fontos #Nembudapest
2022. okt. 11. 16:21
 1/5 anonim válasza:
77%
Nos, ha nagyon vészhelyzet van, akkor függeszd fel a tanulmányaidat, és keress valami végzettséget nem igénylő munkát, amivel összeszeded a pénzt. Jobb ötletem nincs
2022. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NTBS ***** válasza:
68%
Amit az egyes írt.
2022. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Az iskolát és a munkahelyet is kérdezd meg, nincsen-e valamilyen támogatás lakhatásra.

Család nem tud segíteni?

2022. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Budapesten nagy hagyomanya van a szobaberlesnek!! Jogogason es alberlet.hu illetve facebook Lakotarsat keresek csoportban vannak ilyen hirdetesek!!!
2022. okt. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Erre kisebb az esély, mint amiket fentebb írtak, de hostelekben is ki lehet fogni olyan lehetőséget, hogy napi pár órát dolgozol szállásért cserébe. Ez inkább hátizsákos utazóknak jó lehetőség, meg vidéken azért nem annyira opció, mint Budapesten, de jó tudni róla.

Mindenképp járd körül, hogy mit tudsz kezdeni a sulival: tudnak-e adni támogatást, kolit, felfüggesztheted-e egyáltalán mint egy egyetemi képzést, stb.

2022. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!