Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Megéri klímát szereltetni egy...

Megéri klímát szereltetni egy lakásba kiadás előtt?

Figyelt kérdés

Ma már alap, én biztosan nem szeretnék klíma nélküli helyen lakni, nálam is van.

De növelheti az értékét egy helynek?



2022. okt. 24. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A bérlőt nem bíztos hogy ez érdekli.Nem is használja,igyekszik a rezsit csökkenteni.Nálunk sem érdekelte,így nem is használta .
2022. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Igen, drágábban tudod kiadni miatta, de ne úgy számolj hogy 1 év alatt visszahozza az árát
2022. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy kiket célzol? Azokat, akik olcsó lakhatást keresnek vagy azokat, akik több pénzt ki adnának a minőségért. Ezt a kérdést valamennyire eldönti a környék is, illetve a lakás állapota. Egy jobb környéken egy felújított lakásba szerintem érdemes. Eg lepukkadtabba meg nem.
2022. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Magamból kiindulva a lepukkantság kevésbé zavar mint éjszaka a saját izzadtságomban forgolódni.


De köszi a válaszokat, átgondolom. Távfűtéses a lakás, de ha kimaradna a távhő, akkor lehetne vele fűteni is, ez is egy érv.

2022. okt. 24. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó környéken, felújított ingatlanba biztosan tennék. Ebben az esetben ugyanis nem azt a réteget céloznám meg, amelyik bűvészkedik a rezsivel.
2022. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem egy luxuskörnyék, de a lakások közel mindegyikén van, ezért is gondoltam hogy veszek egyet.
2022. okt. 24. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálam vonzerő lenne, mert én konkrétan haldoklom nyáron.
2022. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván csak ezért többet nem akarna fizetni senki, viszont előbb vennék ki.


Na meg jó állapotú lakásban nem a klíma vágja haza a rezsit, ellenben rohadt sokat számít, hogy megpusztul-e az ember vagy sem.

2022. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Növeli az értékét de nem mindig hozza vissza az árát.
2022. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lesz klíma, úgy döntöttem.
2022. okt. 25. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!