Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A konvektor őrlángja sárga...

A konvektor őrlángja sárga magasabb fokozaton, minden rendben?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk albérletbe, életemben először élek konvektorral, szóval új a dolog. Október 24-én lett bekapcsolva, kijöttek szerelők, ki lett tisztítva és adtak pár instrukciót.

4-es fokozaton minden rendben van, kék lánggal ég, időnként picit sárgás, de "kis lángon" van.

Viszont ha felrakom 5-ös fokozatra, akkor kb 2x nagyobb lánggal ég, teljesen sárga színnel. Olvastam én már mindent portól kezdve rossz arányokig, de nem vagyok benne biztos.

Néhány infó:

-Kb 100 éves társasház

-2x2 méteres ablak alatt van közvetlenül, nem szigetel rosszul, de annyira azért nem is jól, öreg

Ötletek?



2022. nov. 21. 07:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja a konvektornak. Nekunk is regi konvektorunk van! Ne hivj szerelot! A tulaj koteles megmutatni,h mukodik!! Mert nem mutatta meg??
2022. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!