Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 120e ft + rezsi a garzon amit...

120e ft + rezsi a garzon amit bérlek Budapesten, hogy lehetne gazdaságosabban élni?

Figyelt kérdés

Egy 20 nm-es 7. kerületi garzont bérlek ennyiért.

340e Ft a fizetésem, de annyira megdrágult minden, hogy szinte semmit se tudok félretenni.


Fix kiadásaim:

Itt van pár példa: Konditerem: 20.000 Ft

Helyi barber shopban hajvágás 6.000 Ft (havi legalább 2x)

Bkk bérlet: 9500 Ft

Havonta 1x hazamegyek vidékre családot meglátogatni, az is nagyjából 7000 Ft

Telefonszámla 17.000 Ft


Hús, zöldség, most már nagyon ritkán kajarendelés.

Hó végén szinte semmim se marad, hiába főzök magamra. Bújom állandóan az akciós újságokat.


Lakásvásárlás nem opció, amiket nézegettem 50M Ft körül vannak..



2022. nov. 28. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Havi 2*hajvágás redukáld le egyre,és a 17000 telószámla is sok sztem. Konditerem muszáj? Vidéki utadat is kitolhatod 6-8 hetentére például. Nem sokat fogsz de mégis valami.
2022. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Telefonszámla, hajvágás (másik hely, ritkábban menni vagy megtanulni magadnak lenyírni), konditerem helyett otthoni edzés.
2022. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Telefon az kell a munkám miatt + korlátlan internetem van rá, ezt használom otthon, megosztom a számítógépre.


Hajvágással valóban lehetne keresni olcsóbbat, de néztem, hogy kisebb helyeken is 4000 már egy vágás, túl nagy differencia nincs. Már úgy értsétek, hogy spórolok vele havi 4e ft-ot azzal nem vagyok előrébb.


Konditerem kell, főleg a mentális egészségem miatt. Sétatávolságra van, ami azért jó, mert időt spórolok vele, csak munka után tudok eljárni.

2022. nov. 28. 12:16
 4/16 anonim válasza:
15%
Szóval konditerem és barber. Ezek szerint meleg vagy. Akkor keress pénzt a testeddel, hiszen ti úgysem komoly kapcsolatokban gondolkoztok. Amúgy aki garzont bérel az szerintem nem normális de mind1 is
2022. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Keress egy pszichológust, ennyi negativitást 2 sorban összehabarni. Sajnállak, de bízom benne, hogy egyenesbe kerülsz!
2022. nov. 28. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Költözz vissza vidékre vagy a munkahellyel fizettesd ki az albérletet, esetleg távmunka ha van rá mód. Hiába van jó szakmád, vagy egyetemet végeztél, így kb. ugyanott vagy mint egy bolti eladó. Jó ha havi 200marad amikor lejön a bérleti díj...
2022. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Konditerem helyett all you can move kártya? Sztem azzal olcsóbban jössz ki, és több helyen is tudod használni. Én a hajvágást a havi kettőről leredukálnám egyre. (Nő vagyok, én hathetente járok fodrászhoz) Esetleg ehhez is keresnék egy olcsóbb barbert a környéken. És a havi 1 hazajárást is le lehet redukálni. Minden második hónapban mégy haza. Ésvezesss irasban költségvetést (füzet, excel, telefonos app,bármi, de írásban) mikor mire mennyi megy el. Sokat segít a tudatos spórolásban.
2022. nov. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom, 340 ezres fizetés eléggé sovány, nem csak a mai világban. 3-4 éve kerestem ennyit, de eszembe nem jutott egyedül albérletet fizetni például.


Ez egyszerűen nem az a fizetés kategória ahol bele fér a havi 2 barbár shop meg konditerem.

2022. nov. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8/8 :DDDDDDD Lefogadom édesanyáddal élsz, délidőben meg a gyakra kommentálsz, biztos "nagy" ember lehetsz. :D
2022. nov. 29. 17:44
 10/16 A kérdező kommentje:
4 éve 75 e ft-ért béreltem garzont, 340 nettóból úgy gondoltad, hogy megterhelő ? :D Ebből látszik, hogy teljesen kamu a válaszod.
2022. nov. 29. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!