Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben mikor lehet...

Albérletben mikor lehet berendezéshez kapcsolódóan falat fúrni?

Figyelt kérdés
Most költöztem be egy téglalakásba és néhány bútor miatt falat kell fúrnom (polc, szekrényrögzítés, falra szerelhető lehajtható asztal). Általában milyen időintervallumban szabad ezt elvégezni hétköznap és szombaton?

2023. jan. 4. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez albérlet, akkor először a tulajjal beszéljél, hogy szétfurkálhatod-e a lakását?!
2023. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyunk, különben nem tettem volna fel a kérdést...
2023. jan. 4. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor miért kell kiemelni, hogy ALBÉRLET? Szeritned más szabályok vonatkoznak a zajkeltésre ha bérled a lakást, mintha tulajdonos lennél?
2023. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul emeltem ki, bocs. A fontos, hogy társasház és nem kertes.
2023. jan. 4. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában benne van a házirendben, hogy mikor lehet, nagyjából hétköznap 08-18 szombaton meg 09-12/14 vagy ilyesmi.
2023. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jövő héten kezdenék neki, a javasolt időintervallumban, a héten sokan szabadságon vannak, pihennének még.
2023. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez változhat társasházanként. De általában 8-16 óráig lehet hétköznap hanggal járó tevékenységet folytatni. A hétvége és ünnepnapok tekintetében már lehetnek különbségek. Valahol egyáltalán nem engedélyezett, valahol szombaton délelőtt egy pár órát engednek. A közös képviselő biztosan tud tájékoztatást adni erről.
2023. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A házirendben meghatározott időben bármikor. Én nem várnék a jövő hétig, más sincs tekintettel rám.
2023. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

El kell kérni a házirendet.

10-18 óra közt és szombaton 10-14 óra közt biztosan szabad.

2023. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a legjobb lenne kora délelőtt megejtened 9 körül. akkor aki sokáig alszik már fölkel, az éjszakásokat nem zavarod fől a mélyálomból, a nyugdíjasok még nem feküdtek le ebéd után. És amúgy is akkor nincsenek sokan otthon.
2023. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!