Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » X.Kerületben mini garzont...

X.Kerületben mini garzont (~20m2) mennyiért lehet kiadni ha fel van újítva szerintetek? Nem panel, egyedi fűtéses (villany+gáz is) Illetve 1,vagy 2 hónap kaució reális lehet-e?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 18:36
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#9 Gyömrői útnál.

#10 Udvari fsz, 2 éve lett felújítva,

Minimálisan bútorozott, tv+net külön költség,

Géppótlás? Takarítás? Ne viccelj már... Vigyázni kell mindenre mintha a sajátod lenne.

2023. jan. 14. 21:26
 12/22 anonim ***** válasza:
75%

11: Tehát gépesítve bérbeadó, (hűtő, mosógép, sütő, tűzhely, TV, mikró ?) és a bérlő kell javíttassa, illetve újat venni is neki kell, ha a régi nem javítható?

Nem tudom, mi a kérdésben a vicces, csak rajtad múlik, hogyan akarod kiadni és számtalan variáció van.

2023. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kompletten igen és garanciális szinte minden még. Másikat akkor kell venni ha a helytelen használatból adódik a hiba.
2023. jan. 14. 21:36
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor 100 000 Ft-ot mondanék.

140-150, mit itt mondtak, már körút környéki ár kétszer ekkora lakásért, akár magasemeleti, utcai, liftes.

Nekünk körúton belüli van kiadva 140-ért, 42 nm-es, legfelső emelet, felújított szintén.


Ma konzultáltam valakivel, aki airbnb-re venné ki 150-ért fullfelszerelve (konyha, ágynemű, törölköző, stb.), bútorozva, gépesítve, engedélyekkel a tulajtól körúton belül a prémiumlakásokat. Ez nem reális elképzelés szerintem tőle, csak mondom. Mi nem adjuk neki, de talán fog találni, ha kitartó....

2023. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Airbnb nem tudom lehet-e a házban, ezen nem gondolkoztam eddig.

2023. jan. 15. 10:21
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Egy minimálisan bútorozott, picike lakás, kint a halál fészkes f...ülén? Én a 100-at sokallom erre, de ha van olyan, aki kiveszi, akkor hajrá.
2023. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

16: Van benne egy szolgáltatás is: gépesített, és mindenkor javítja, újraveszi ezeket bele a bérbeadó. Ez önmagában minimum havi 20 000 Ft-ot ér, ha bentebb lenne a lakás, 40-et, 60-at is lehetne rá számolni lakástól és a gépek mennyiségétől függően.

Én úgy volnék vele, +20-ért nem éri meg csinálni, kiadnám gépesítetlenül 75-80-ért, ha sikerül, vagy gépesítve 90-95-ért, de úgy, hogy ezek karbantartása nincs benne az árban.

Mindenesetre megírta nekem, hogy kiadta 1-2 nap alatt.

2023. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

"16: Van benne egy szolgáltatás is: gépesített, és mindenkor javítja, újraveszi ezeket bele a bérbeadó."


Ha gépesítve adja ki (és az albérletek döntő többségét így adják ki), akkor teljesen természetesn, hogy ezeket a bérbeadó javíttatja és újraveszi. Nincs olyan lehetőség, hogy nem, kivéve ha ezt külön kikötik a szerződésben.


"Mindenesetre megírta nekem, hogy kiadta 1-2 nap alatt."


Elhiszem amúgy, bár én is, meg ismerősöm is nagyobb, teljesen bútorozott, 7. és 9. kerületi, jóval belvárosibb lakást bérlünk minimálisan drágábban, egy másik ismerősöm meg egy 2 hálószobás szobás panelt a 11. kerületben (Bikás park) 150-ért. És egyik bérlet sem olyan, hogy ezer éve ott lakunk és azért alacsony a bérleti díj, továbbá mind korrekt állapotban van.

Sajnos ha valaki tapasztalatlan és csak nekiesik a facebookos meg hasonló hirdetéseknek, akkor nagyon túlárazottan fog találni lakásokat első körben.

2023. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs olyan lehetőség, hogy nem, kivéve ha ezt külön kikötik a szerződésben."

Tehát akkor van olyan lehetőség, mert ebben állapodtak meg.

2023. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18: Mindenesetre ez diszkont árnak számít, bármilyen körülmény is az oka.

Ha most kitenne hirdetést, és minden benne van az árban, ami most szóba jött, akkor a 2-3 bérlőre szabott ár 200 000 fölött kellene legyen.

A diszkont oka lehet a fent már szóbajöttek, az 1 fős bérlés, a jól bevált régi bérlő, stb.

2023. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!