Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Reálisak ezek az árak? Hol...

Reálisak ezek az árak? Hol lehet olcsóbb albérletet szerezni Budapesten? Ti mennyiért béreltek, milyet, mekkorát?

Figyelt kérdés

Albérlet után keresek. Garzonokat is 140-ért látok, erre jön rá a rezsi és a közös költség. Van 120 körül is, de az általában rémes állapotban. Nem kell nekem, hogy dizájnos legyen, vagy vadonatúj csempe legyen a fürdőben, de legyen igényes. Ne repedezzen a fal, és ne legyen lelakott állapotban.

Belsőbb kerületekben még 160-170 alatt sem nagyon találok.

Ezek reális árak? Vagy csak ennyiért hirdetik meg?


2023. máj. 4. 18:23
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz olcsóbban, akkor reálisak.
2023. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%
Én ezért béreltem mindig szobát. Amíg nincs egy fészekalja pulya, addig nem mindegy, hol laksz?
2023. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Hol nézed, melyik portálon?

Mennyire egy szűk területen keresel?

2023. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Különben reális, ennyi.

Olcsóbban jót úgy lehet, hogy gyakran nézed és sokáig, nem egy hétig.

És amikor van, akkor lecsapsz 1 órán belül.:)

2023. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
22%
Ismerősnek vagy 10 évig üresen állt, szóltam neki, hogy valaki albérletet keres, 2 szobás belvárosi rezsivel 90ezer.
2023. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
90-100 az jó lenne. Facen nézem egyébként.
2023. máj. 4. 19:35
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát nekem is jó lenne 5 millióért Ferrari :D
2023. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ezek a lakások egyáltalán nincsenek ferrari szinten ingatlanok közt. Kicsi, max 45négyzetméteres, sokszor zsúfolt, régebbi bútorokkal ellátott lakások. Amúgy csak azért kérdeztem, mert mindenkitől azt hallom, hogy ennél olcsóbban bérel, meg nem éri meg. De ha vannak ezeknél olcsóbbak, akkor hol?
2023. máj. 4. 22:02
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy ezt hallod, mert ők még régebben vették ki, amikor nem ennyi volt az ára és sok helyen a tulajdonos még nem emelt, vagy egyáltalán nem emel. Én olyan albérletben laktam utolsónak, ahol 4 évig nem változott a bérleti díj. A mostani árak amiket látsz mindig csak azokra vonatkoznak, akik most vesznek majd ki új albérletet.
2023. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%

"mindenkitől azt hallom, hogy ennél olcsóbban bérel"

Egy régi, jól bevált bérlő mindig piaci ár alatt bérel.:)

Hiszen meg akarják őt tartani.

Ha 20 000-rel többet kérnének érte, mint amennyiért most látsz ugyanolyat, akkor elköltöznének.

Amúgy ugyanott laknak sokkal olcsóbban, ahol te nézed?

2023. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!