Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire lehetetlen szobát...

Mennyire lehetetlen szobát találni úgy, hogy tarthassak hörcsögöt?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög ketrecben van, nem?
2023. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy egy höri, vagy 18.
2023. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy, vagy max kettő terráriumban, vagy óriási dobozban. Több szerintem megfelelő felszerelésekkel be se férne egy szobába.
2023. máj. 12. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez nem lehet probléma. Legalábbis ha én szobát adnék ki, ez nem jelentené gondot.
2023. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A többi lakót zavarhatja a terráriumból áradó szag. Nekem is volt, és olyan nincs, hogy az mindig tiszta, bármennyire is igyekszik az ember.
2023. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem olyan, mint egy akvárium, de nem is olyan, mintha kutyát akarnál tartani.

Egyszerűen amikor úgy tűnik kiadnák neked a szobát kérdezz rá, hogy 1 kis hörcsögöd lesz terráriumban, az ugye nem okoz gondot. Ha már eldöntötte a tulaj hogy kiadja neked a szobát akkor ezt könnyebben elfogadja, mintha ezzel kezdesz az elején.

2023. máj. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra a hörcsögtartás egy felfoghatatlan érthetetlen dolog.


Konkrétan az emberiség kifejlesztett egy erre specializálódott szakmát

( rágcsálóírtás)szerte a világon,hogy a rágcsálókat távoltartsuk az otthonainktól,megszabaduljunk tőlük és írtsuk őket.


Nemcsak az otthonainktól kell félteni,de felzabálják a búzát bele is piszkítanak egyszóval kártékonyak a rágcsálók.


A patkány a középkorban pestist is terjesztette.


És erre a 20. és 21.században az emberek a hörcsögöt,mint rágcsálót pénzért megveszik, befogadják az otthonaikba,etetik cserélik az almot alóluk.

Számomra ez érthetetlen.

2023. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!