Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Macskákkal kiköltözni Németors...

Macskákkal kiköltözni Németországba? Csakis albérlet jöhet szóba. Milyenek így a kilátások ránk nézve? Tapasztalt már kint élő emberek segítségére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 16:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

Útlevelük van a macskáknak?

(Nem, nem vicc!)

2023. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Elöre kell a macskáknak egy állatorvosi igazolás, hoyg minden oltást megkaptak, egészségesek, stb - ezt a komolyabb helyeken pontosan tudják, milyen formanyomtatvány kell, illetve kell a cicáknak egy egészségügyi kiskönyv, feltehetöen ezt nevezte az elsö útlevének.


Itt vannak olyan kiadó lakások, ahol tarthatsz állatokat, de nem minden bérbeadó engedi meg.

Azon a településen, ahol élni akarsz, érdemes elöre keresni interneten, facebookon lakást, kis türelemmel lehet megfelelöt találni.

2023. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, úgy értettem az útlevelet. A laikusok így hívják, ezért írtam így. Köszi a pirosokat! :D
2023. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szobacicák nem oltattam őket. Papírjaikat intézném mindenképp,ha szükséges. Nem voltak még külföldön.

Van olyan, hogy adózni kell utánuk? Kötelező állattartási tanfolyamot elvégezni,mint Pl Ausztriában, annak ellenére hogy saját állatok.

2023. jún. 17. 18:19
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

"Szobacicák nem oltattam őket."


Ehhez hadd gratuláljak, roppant felelős állattartó vagy...

2023. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Állatorvosi javaslatra nem oltattam őket,mivel bentiek.
2023. jún. 18. 05:42
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most elég sok pénzbe és időbe fog kerülni mire mindent beadadsz nekik. Különben itthon maradnak.
2023. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Oltásaik rendezve lesznek.

Inkább az okozza a nehézséget, találjunk állatbarát albérletet.

Ausztria azért kilőve,ott kötelező lerakni állattartási tanfolyamot, ami laza 1500 Euró volt + adózni kell / macska után.

Kiadó albérletek sem állatbarátok.

2023. jún. 18. 07:59
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Tartsál fosszíliákat és meg van oldva!
2023. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs más kérdés,ahová írhatod a hülyeségeidet?
2023. jún. 18. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!