Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Macskákkal kiköltözni Németors...

Macskákkal kiköltözni Németországba? Csakis albérlet jöhet szóba. Milyenek így a kilátások ránk nézve? Tapasztalt már kint élő emberek segítségére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 16:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Pontosan merrefelé akarsz lakni Németországban?

Ugyanis nem mindenhol egyformán vannak macskabarát lakások, az igények szerint változik.

2023. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nincs még konkrét elképzelés.

Szívesen fogadom az ajánlásokat.

2023. jún. 18. 09:30
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

De dolgozni mennétek ki?


Mert Németo-ban alapból kérnek 3 hónap munkàltatói igazolást az albérlethez, addig jellemzően munkásszállón laknak az emberek, oda meg pláne nem vihettek macskát.

2023. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy szereted az állatokat. De ebben a helyzetben lehet hogy el kéne engedni. Odaadni ismerősnek, rokonnak hogy foglalkozzon vele amig nem rendeződik kint a helyzet. Állattal albérletet keresni nagyon nehéz. Kb 1-2%-a az albérleteknek ahol engedik, mert szintén állat b.zi a tulaj.
2023. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nincs kire rábízzam az állatokat.

Panzióztatás is megfordult a fejemben,amíg kint elrendezném a dolgaimat.Több százezer Ft lenne havonta,így ez is kilőve.

Ezt az állatb.zizást soha nem értettem.

2023. jún. 18. 13:22
 16/22 anonim válasza:
75%
Én Svájcba készülök, három szobacicám van. Kettőnek hiányzik még két oltása, meg chipje, meg mindháromnak kell majd útlevél. Egyelőre itthon hagyom őket a szüleimnél, ha minden elrendeződik, fix állás, lakás, akkor kihozzák őket.
2023. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy van kire bízni a cicáidat. Svájc gyönyörű ország.

Beszéled a nyelvet? Milyen munkakörben leszel,ha nem titok.

2023. jún. 18. 15:22
 18/22 anonim válasza:
75%
Igen, beszélem :) De még nincs belőle nyelvvizsgám. Geológus, labormunka.
2023. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sok sikert a továbbiakban. :)
2023. jún. 18. 19:09
 20/22 anonim ***** válasza:
Eleve zöbbszáezer ft mindent elintézni egy macska kiutaztatásához. Útlevél, oltások, chip, stb. Ez meglesz?
2023. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!